PlanesBattle بازی جدید و سرگرم کننده نبرد هواپیما ها برای اندروید

PlanesBattle یکی دیگر از بازی های محبوب اکشن می باشد که بازی توانسته امتیاز 4.7 از 5 را بدست آورد که استودیو سازنده بازی یعنی Funcity Studio  توانسته یکی از بهترین بازی های خود را انتشار دهد.

PlanesBattle یک بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز به سبک اکشن می باشد که برای اسمارتفون های اندرویدی منتشر شده است. در این بازی که یکی از مهمترین ویژگی های آن،آنلاین بودن آن است که بسیار بر جذابیت آن افزوده است. شما در این بازی به صورت آنلاین می توانید با تمام بازیکنان در سرتاسر جهان ارتبط برقرار کرده و مهارتتان را در نبردهای هوایی به رخشان بکشید.

دانلود PlanesBattle

ویژگی ها :

  • گرافیک بسیار عالی با وضوح بسیار بالا و خیره کننده
  • قابلیت آنلاین بودن بازی
  • کاربری بسیار ساده و روان
  • داشتن جلوه های بسیار ویژه و جذاب در بازی
  • گیم پلی بسیار عالی برای سرگرمی شما
  • سازگار با انواع گوشی و تبلت ها

معرفی بازی PlanesBattle

PlanesBattle بازی نبرد هواپیما برای اندروید یک بازی در سبک اکشن با گرافیک بسیار عالی و خیره کننده می باشد. در این بازی که قابلیت آنلاین بازی کردن را نیز دارا می باشد می توانید در آن با تمامی بازیکنانی که در سرتاسر جهان مشغول می باشند ارتباط برقرار کرده و با آنها به نبرد بپردازید و مهارت های خودتان را در زمینه هوانوردی به همگان نشان داده و ثابت کنید. بازی دارای رابط کاربری بسیار ساده و روانی می باشد که این ویژگی بسیار جذب کننده خواهد بود. در این بازی با توجه به اینکه مربوط به نبردهای هوایی می باشد،جلوه های ویژه ی بسیاری ساخته و طراحی شده است که بر ارزش این بازی را بیش از پیش افزوده است. این بازی علاقه مندان زیادی به خود پیدا کرده است. همچنین بازی از صدا گذاری خوبی برخوردار می باشد.