Planner 5D - Home & Interior Design Creator

جدیدترین نسخه برنامه برنامه نقشه کشی و طراحی داخلی Planner 5D Home & Interior Design Creator

با پیشرفته تر شدن گوشی های هوشمند امکان انجام کار های تخصصی تر به وسیله ی ان ها نیز برای کاربران مختلف در دسترس قرار گرفت. بسیاری از برنامه ها که در گذشته حتما به یک رایانه ی قدرتمند برای اجرا نیاز داشتند حال به صورتی سبک و جمع و جور در گوشی های هوشمند در دسترس هستند.

برنامه نقشه کشی و طراحی داخلی Planner 5D Home & Interior Design Creator یک ابزار بسیار جذاب برای کشیدن نقشه ی خانه و طراحی داخلی ان می باشد. برنامه های مختلفی برای طراحی نقشه ی خانه و طراحی داخلی آن برای ویندوز وجود دارند که استفاده از آن ها کار بسیار دشواری است و متخصصان در این زمینه می توانند از امکانات کامل ان برنامه ها بهره مند شده و نیاز های خود را بر طرف نمایند. اما با استفاده از این برنامه ی بسیار جذاب شما می توانید بسیار ساده و آسان در گوشی خود اقدام به کشیدن نقشه ی خانه ی مد نظر خود کنید. بعد از کشیدن نقشه ی اصلی می توانید به سادگی در ها و پنجره های آن را مشخص کرده و سپس به سراغ تزئینات داخلی بروید.

ویژگی های برنامه Planner 5D Home & Interior Design Creator

 • کشیدن نقشه در حالت دو بعدی ، سه بعدی و به صورت واقعیت مجاری
 • استفاده از ایتم های مختلف برای تزئین خانه
 • امکان گرفتن تصاویر از طرح های شما
 • نمایش خانه های طراحی شده توسط دیگر کاربران برنامه
 • امکان استفاده به صورت انلاین و آفلاین
 • رابط کاربری بسیار اسان
 • امکان ایجاد تعداد نا محدود پروژه ها
 • امکان نمایش خانه از دید انسان
 • بیش از 3000 مورد مختلف برای قرار دادن در داخل خانه
 • کار با برنامه تنها با کشیدن و رها کردن
 • تعیین سایز و اندازه ی موارد مختلف
 • و امکانات دیگر

ساختن خانه ی رویایی شما

همان طور که گفته شد برنامه نقشه کشی و طراحی داخلی Planner 5D Home & Interior Design Creator یک برنامه بسیار کاربردی است که با استفاده از آن می توانید در گوشی هوشمند اندرویدی خود اقدام به کشیدن نقشه ها و طرح های مختلف از خانه ها کنید. البته می توانید با اتصال به اینترنت خانه های طراحی شده توسط دیگر کاربران برنامه را نیز مشاهده کرده و از نما های گوناگون آن ها را مورد نقد و بررسی قرار دهید. می توانید از خانه ی طراحی شده توسط خودتان از یک زاویه ی بسیار خوب عکس تهیه کرده و آن را با بالاترین کیفیت ها ذخیره سازی کنید.

کشیدن نقشه های در حالت های دو بعدی و سه بعدی امکان پذیر است و می توانید متناسب با فضای موجود هر کدام را انتخاب کنید.همچنین می توانید خانه ی طراحی شده توسط خودتان را با استفاده از هدست های واقعیت مجازی مشاهده کرده و به راحتی در ان قدم زده و قسمت های مختلف ان را مشاهده کنید. کار با برنامه تنها با کشیدن و رها کردن انجام می گیرد و هر کسی توانایی کار با آن را خواهد داشت.

طراحی دکوراسیون داخلی

بعد از کشیدن طرح اصلی و سایز بندی اتاق ها و قسمت های مختلف نوبت به گذاشتن در ها و پنجره ها می شود. می توانید انبوهی از طرح های در و پنجره را در برنامه مشاهده کرده و مورد دلخواه خود را در نقشه قرار دهید. همچنین می توانید طرح دیوار ها و زمین را نیز متناسب با مواد اولیه ی مورد نظر خود انتخاب کنید. بعد از کشیدن نقشه ی اصلی نوبت به تزئینات داخلی می رسد که در این زمینه نیز برنامه نقشه کشی و طراحی داخلی دست شما را خالی نخواهد گذاشت.

 برنامه بیش از 3000 ایتم مختلف را بریا جایگذاری در خانه به شما ارائه می کند. این ایتم ها در دسته بندی های مختلف موجود می باشند و می توانید هر وسیله ای که به طور معمول در خانه ها یافت می شود مانند تلویزیون ، پرده ، فرض ، تخت ، توالت ، صندلی ، مبل و … را پیدا کرده و در قسمت های مد نظر خود در طرح خانه قرار دهید. می توانید سایز و اندازه ی قسمت های مختلف مانند قطر دیوار ها و اندازه ی ایتم های مختلف را تعیین کرده و جایگذاری را انجام دهید.