بازی فکری جزیره پلاستیکی Plastiland

عرضه شده توسط Zillion Whales

بازی چالش برانگیز برای ذهن!

Plastiland بازی جذاب و سرگرم کننده برای گوشی های اندرویدی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی معروف Zillion Whales عرضه شده است. این بازی اندروید برای آن دسته از کاربرانی که به بازی های فکری/پازلی که ذهن را به چالش می کشند، گزینه بسیار مناسبی است.

Plastiland

ویژگی ها:

  • کاراکترهای دست ساز خنده دار!
  • 3 جهان مختلف برای انجام بازی
  • 48 مرحله چالش برانگیز و جذاب
  • 8 قانون خنده دار با امکان تغییر!
  • چالش های مختلف و دستاوردها
  • موزیک و صداگذاری بسیار حرفه ای

 

در بازی Plastiland شما باید 48 مرحله بسیار چالشی و جذاب را پشت سر بگذارید. این بازی در 3 جهان مختلف انجام می شود که در آن شما باید راه رسیدن کاراکتر اصلی بازی را به خط پایان هموار کنید. به این منظور چندین کاراکتر در بازی وجود دارند که وظیفه شما تغییر کاراکتر بازی در زمان و موقعیت مناسب است. هریک از کاراکترهای بازی دارای قابلیت منحصر به فردی می باشند که در هریک از موقعیت های بازی می توانند مفید باشند؛ پس شما باید از کاراکتر مناسب در زمانی که لازم است استفاده کنید تا بتوانید به خط پایان بازی برسید. کاراکترهایی که در این بازی مورد استفاده قرار گرفته اند، دارای طراحی خنده دار و جذابی می باشند. در طول بازی نیز دستاوردهای مختلفی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که می توانید آنها را مورد استفاده قرار دهید تا بازی را با سرعت بیشتری انجام دهید.

بازی Plastiland دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. این بازی با گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده عرضه شده است. بازی در محیط های مختلفی انجام می شود که در هریک از مراحل، شاهد طراحی متفاوت محیط خواهید بود که جلوه خاصی به بازی افزوده است. صداگذاری بازی بسیار عالی و پیشرفته انجام شده است و پخش موسیقی مناسب در هنگام انجام بازی، شما را شیفته بازی خواهد کرد.