Plunder Pirates

بازی استراتژیک آنلاین غارت دزدان دریایی Plunder Pirates: Build Battle

عرضه شده توسط Rovio

Apktops‌ اولین منتشر کننده نسخه های جدید این بازی محبوب

چند روز پیش شاهد عرضه بازی جدیدی از کمپانی Rovio با نام Plunder Pirates بودیم که این بار این کمپانی، اقدام به انتشار نسخه جدیدی از سری بازی های انگری بردز نکرده بود. :D و بازی کاملا جدید و متفاوت را عرضه کرده بود. بازی که در همین مدت کوتاه نیز توانسته است طرفداران بسیار زیادی را به دست بیاورد.

Plunder-Pirates

ویژگی ها:

  • ساخت یک جزیره زیبا و سه بعدی 360 درجه با قابلیت مشاهده آن از زوایای مختلف
  • ساخت خدمه دزدان دریایی از میان ده مورد از بزرگترین ارازل و اوباش دزدان دریایی :D
  • نمایش دادن آب به مقدار نا مشخص در داخل کشتی که در ان حضور دارید
  • مبارزه کردن با نیروهای دشمن، تسخیر کردن جزیره آنها و به دست آوردن غنیمت هایشان
  • وارد شدن به انجمن دزدان دریایی به همراه دوستانتان و لذت بردن از آن!

Plunder Pirates بازی کاملا متفاوت با سبک های قبلی بازی Rovio است. این بار این کمپانی پای خود را به کفش سازندگان بازی های استراتژیک آنلاین وارد کرده است اما تا به این لحظه در این مورد موفق بوده است و توانسته است جای پای خود را به خوبی باز کند. تفاوت اصلی که این بازی با سایر بازی های انلاین دارد، انجام بازی در داخل یک جزیره می باشد و این در حالی است که اکثر بازی های آنلاین و شاید بتوان گفت تمام آنها، در زمین انجام می شوند. بازی Plunder Pirates ابتدا برای سیستم عامل IOS عرضه شده بود که پس از مدت چند هفته ای، شاهد عرضه آن برای سیستم عامل اندروید در سایت گوگل پلی بودیم.

همانطور که از نام بازی Plunder Pirates نیز پیداست، با یک بازی در مورد دزدان دریایی روبه رو هستیم. بازی که در آن شما خودتان هم نقش ارباب دزدان دریایی را دارید. این بازی به در یک جزیره انجام میشود. شما باید بتوانید با حمله کردن به دزدان دریایی دیگر، کشتی انها را نابود کرده و جزیره ای که دارند را تسخیر کنید. هدف نهایی شما رسیدن به غنایمی است که این دزدان جمع آوری کرده اند. شما با به دست آوردن غنایم آنها، می توانید منابع خودتان را افزایش داده و از انها برای ساخت و ساز و یا خرید استفاده کنید. در این بازی شما نیز یک جزیره در اختیار خواهید داشت. جزیره ای که به عنوان مکان شما شناخته می شود و تا آخر بازی از آن استفاده خواهید کرد. شما باید در این جزیره تمام بناهای لازم را ایجاد کنید. تمام مدیریت شما در بازی، توسط همین جزیره انجام می شود. شما می توانید در آن با استفاده از طلاها و اکسیرهایی که دارید، بناهای مختلف ایجاد کنید. بناهایی نظیر سربازخانه، منابع طلا، منابع اکسیر، لوازم جنگی و … در این جزیره قابل ایجاد هستند. البته لازم به ذکر است که که ساخت برخی از بناها در Levele های بالاتر ممکن است چندین روز زمان ببرد که باید تا ساخت کامل آن صبر کنید.

Plunder-Pirates-Android

هدف اصلی بازی در حول و حوش نابود کردن جزیره کسانی است که بازی را رها کرده اند یا آفلاین هستند. هنگامی که جزیره ای آفلاین است یعنی شانسی برای حمله کردن به آن خواهید داشت. شما باید جزیره هایی حمله کنید که مطمئن هستید می توانید آن را نابود کنید. جزیره هایی که دارای قدرت بالایی هستند، به سختی نابود خواهند شد و هنگامی می توانید آنها را نابود کنید که نیروهای بسیار زیاد و قدرت زیادی داشته باشید. شما در این بازی10 نوع دزد دریایی مختلف را مشاهده خواهید کرد که می توانید سربازهای خودتان را از میان آنها خریداری کنید. تعداد محدودی از سربازها در ابتدای بازی قابل خریداری خواهند بود و سربازهایی که دارای قدرت های ویژه تری هستند، در مراحل بالاتر باز خواهند شد. همچنین امکان ارتقاء دادن تمام سربازها و افزایش قدرت ها و استقامت آنها را خواهید داشت.

گرافیک Plunder Pirates به صورت خارق العاده ای عالی طراحی شده است. هیچ کم و کسری در طراحی گرافیک این بازی که به صورت HD طراحی شده است، نخواهید یافت. وجود شخصیت های کوچک و بامزه در طول بازی که با ظاهری بامزه و دیدنی طراحی شده اند نیز بر هیجان بازی افزوده است.

Rovio در ساخت بازی Plunder Pirates هیچ کم و کسری نگذاشته است و این موضوع از بازی به خوبی قابل مشاهده است. به احتمال زیادی بازی Plunder Pirates به زودی به برندی دیگر برای همین کمپانی تبدیل خواهد شد و می تواند یکی دیگر از بازی های برتر اندروید تبدیل شود. اگر به دنبال بازی متفاوت و جذاب از بازی های استراتژیکی آنلاین هستید، پیشنهاد ما به شما بازی “غارت دزدان دریایی” می باشد که در ادامه می توانید آن را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.

توجه» این بازی به صورت آنلاین انجام می شود. هنگامی که شما بازی را باز می کنید تا هنگامی که آن را می بندید، باید به اینترنت متصل باشید و در صورت قطع شدن ارتباط شما، بازی بسته خواهد شد.