Dorland's Gray's Pocket Atlas of Anatomy

برنامه آناتومی بدن انسان Pocket Atlas of Anatomy

برنامه Pocket Atlas of Anatomy آناتومی بدن انسان می باشد که برای گوشی های اندروید عرضه شده است. از این برنامه می توان به عنوان یک دیکشنری پزشکی بسیار کامل نام برد که در آن تمام اصطلاحات و تصاویر مربوط به بدن انسان ها وجود دارد. این نرم افزار به عنوان یک مرجع بسیار کامل برای کسانی که در آزمایشگاه کار می کنند، دانشجوی رشته پزشکی هستند و یا حتی برای پزشکان، می تواند بسیار مفید باشد.

Atlas-of-Anatomy

ویژگی ها:

  • مناسب برای دانشجویان رشته پزشکی و دندان پزشکی
  • دارا بودن بخش جستجو برای جستوجو در میان واژه ها
  • تشریح بخش های مختلف بدن انسان به همراه تصاویر گرافیکی
  • دریافت اطلاعات در مورد انواع بیماری ها و روش ها درمان انها
  • دارا بودن انیمیشن های سه بعدی در داخل برنامه

 

Pocket Atlas of Anatomy نرم افزاری بسیار مناسب و کاربردی برای کسانی می باشد  که در رشته پزشکی در حال تحصیل هستند. با استفاده از این نرم افزار می توانید همیشه اصطلاحات، واژه ها، تصاویر و هر انچه که مربوط به رشته پزشکی می باشد را همراه خودتان داشته باشید. این نرم افزار که قابل نصب بر روی تبلت و گوشی های اندروید می باشد دارای ظاهری بسیار شیک و زیبا می باشد که سریعا با آن ارتباط برقرار خواهید کرد.

همچنین مرجع کاملی از بیماری های مختلف و روش های درمان آن به صورت ساده (با زبان انگلیسی) در این برنامه وجود دارد که در هنگام مریض شدن خودتان یا اطرافیان می توانید از آن استفاده کنید.

این نرم افزار دارای بخش جستوجو قدرتمندی می باشد که با استفاده از ان می توانید سریعا معنی واژه و اصطلاحات مورد نظرتان را بیابید.