بازی اکشن و ماجراجویی Pocket Shrek

به همراه نسخه مود شده
 شاهکاری دیگر از کمپانی Casual
بازی Pocket Shrek در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که این بازی زیبا و مهیج را استودیو بازی سازی Casual برای سیستم عامل اندروید طراحی و در گوگل پلی منتشر کرده است که تا به حال بیش از 5 میلیون بار دانلود و نصب کننده داشت و توانسته امتیاز 4.3 از 5.0 را به خود اختصاص دهد. طراحان این بازی با تلفیق گیم پلی شبیه به بازی هم سبک و معروف گربه سخنگو و گرافیک کارتونی زیبا به دنبال جذب کاربران بیشتر بودند که با توجه به بازخوردهای بازیکن ها در سراسر دنیا، سازندگان این بازی تا حدی به هدف خود رسیده اند.
pocket-shrek-cover
ویژگی ها:
  • دارای بیش از 8 مینی گیم
  • امکان شخصی سازی کارکتر های بازی
  • گیم پلی اعتیادآور و گرافیک کارتونی جذاب
  • وجود بخش های مختلف برای بازی مانند بازی کردن، خوابیدن و …

pocket-shrek-cover2

معرفی و بررسی بازی Pocket Shrek:

در بازی Pocket Shrek با شخصیت های معروف مانند: شرکت، خره، گربه چکمه پوش همراه باشید. این بازی دارای بیش از 8 مینی گیم مانند: تفریح و سرگرم شدن در باتلاق، رقصیدن در جعبه موسیقی و خیلی دیگر می باشد که شما می توانید با بازی کردن و برنده شدن در این مینی گیم ها سکه جمع آوری کنید تا بتوانید برای شخصی سازی کارکتر های بازی آیتم بخرید و حتی می توانید با جمع آوری سکه برای کارکتر های بازی غذا خریداری کنید.

بازی Pocket Shrek کاملا رایگان و بدون هیچ تبلیغاتی برای دانلود و بازی در دسترس می باشد. اگر شما تو بازی سکه کم داشتید و به سکه های زیادی نیاز دارید می توانید با دیدن فیلم های تبلیغاتی که در داخل بازی قرار داده شده است سکه رایگان دریافت کنید.