باز هم برای اولین بار در میان تمام وب سایت های ایرانی 

اولین بات کاملا خودکار و حرفه ای مخصوص بازی پوکمون گو Pokemon GO

اگر خاطرتان باشد سایت برترین های اندروید مدتی پیش برای اولین بار از یک بات کاملا تخصصی و حرفه ای با نام کلش بات ” Clashbot ” رونمایی کرد که پدیده ای در نوع خود بی نظیر و کاملا بی رقیب بود که البته سرانجام توسط سایت هایی که الگوی کاریشان به صورت روزانه ” سایت برترین های اندروید Apktops ” می باشد نقل و نبات محافل شد و این بات حرفه ای در سایت ها و کانال های مختلفی رواج و سرانجام فراگیر شد. 

pokbot

این بار در این پست قصد معرفی یک پدیده مشابه اما برای بازی پرطرفدار پوکمون گو که این روزها به جایگاهی طلایی و با کمی مبالغه حتی در حد بازی Clash Of Clans رسیده است را داریم.

بازی ای که این روزها پیر و جوان و کوچک و بزرگ را جذب خود کرده است. بله درست حدس زده و به نتیجه رسیده اید. مطلب امروز پست ما همان طور که در عنوان مطلب خواندید معرفی یک بات حرفه ای و اتوماتیک برای بازی Pokemon GO می باشد که توسط آن قادر هستید سطح بازی خود را بسیار بالا برده و توسط ابزارهای موجود در این بات پیشرفت قابل ملاحظه ای در اکانت خود کنید.

پیشرفتی که شاید به حدی شما را قوی سازد که بتوانید اکانت خود را همانند اکانت کلش که این روزها بازار خرید و فروش و واگذاری آن داغ است انتقال داده و بفروشید!این بات اطلاعات اکانت Pokemon GO شما را می گیرد و با ابزارهای اختصاصی و پیشرفته خود سطح اکانت شما را به طرز معجزه آسایی بالا می برد . این بات همان طور که در عنوان مطلب خواندید بار دیگر نیز برای اولین بار در بین تمام وب سایت های ایرانی توسط سایت Apktops از آن رونمایی می شود.

آموزش استفاده از این بات نیز در یک فایل ویدیویی به صورت مرحله به مرحله خدمت کاربران و علاقه مندان به این بات عرضه می شود که همراه فایل دانلودی موجود و قادر به استفاده از آن برای استفاده هرچه بهتر از بات هستید.

همچنین در فایل ویدیویی شاهد ارتقائات و پیشرفت های قابل ملاحظه بعد از استفاده از این بات خواهید بود. این بات در مدتی کوتاهی توانسته کاربران زیادی را به سمت خود جذب نماید.