تبدیل دستگاه هوشمند اندرویدی به یک منبع نوری قدرتمند Power Light – Flashlight LED

اپلیکیشن Power Light – Flashlight LED برنامه ای قدرتمند در سبک برنامه کاربردی برای تبدیل گوشی های هوشمند به یک چراغ قوه حرفه ای و پر امکانات می باشد که توسط LIONMOBI تولید و منتشر شده است. این اپلیکیشن نور گوشی شما را فورا به یک چراغ قوه روشن تبدیل کرده و نور را در تاریکی به شما می دهد و صفحه نمایش را در دو حالت مختلف (حالت اول استفاده از فلش دوربین و حالت دوم برای دستگاه های هوشمندی که فاقد فلش هستند) به منبع نور تبدل میکند.

Power Light – Flashlight LED

ویژگی ها:

  • قابلیت استفاده از فرکانس چشمک زن با کنترل کننده فرکانس حساس قابل تنظیم
  • راه اندازی و استفاده از فلش تنها با یک لمس ساده
  •  تبدیل گوشی به یک چراغ قوه قدرتمند
  • یاداوری فلش LED دوربین، برای تماس های دریافتی
  • محیط کاربری بسیار ساده و شیک

استفاده از صفحه نمایش به عنوان چراغ قوه در صورت پشتیبانی نکردن دستگاه از فلش دوربین از برترین ویژگی های شاخص برنامه Power Light – Flashlight LED است. این اپلیکیشن ساده و مفید در تاریکی شب و فضاهای کاری به شما در روشنایی محیط کمک چشمگیری خواهد کرد. قابل ذکر است که این برنامه میتواند با استفاده از فلش LED دوربین، تماس های دریافتی را به شما  یاداوری کند. قابلیت استفاده از فرکانس چشمک زن با کنترل کننده فرکانس حساس قابل تنظیم از دیگر قابلیت های این برنامه هوشمند است. کار با این نرم افزار بسیار ساده و کاربر پسند است و در صورت فعال کردن این برنامه حتی در صورت خاموش شدن صفحه نمایش، نور باقی می ماند و برنامه به کار خود ادامه میدهد.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام