برنامه کنترل تلویزیون Power Universal Remote اندروید

فروش با قیمت 3.5 دلار در گوگل پلی

شاید برایتان جالب باشد که اگر بتوانید تلویزیون خانگی خود را با استفاده از ریموت کنترل، تحت کنترل داشته باشید. برنامه Power Universal Remote چنین امکانی را به شما می دهد و با استفاده از این برنامه می توانید از تمام امکاناتی که کنترل تلویزیون در اختیار شما قرار می دهد، در گوشی همراهتان استفاده کنید و تلویزیون خود را کنترل کنید. برای مثال شما امکان تعویض کانال ها، کم و زیاد کردن صداها، خاموش کردن، بی صدا کردن و … را با استفاده از برنامه Power Universal Remote خواهید داشت.

Power-Universal-Remote

ویژگی ها:

  • کنترل کامل تلویزیون
  • تعویض کانال ها، افزایش یا کاهش صدا، خاموش کردن تلویزیون و …
  • پشتیبانی از اکثر تلویزیون ها
  • قابل نصب بر روی گوشی های دارای مادون قرمز

 

برنامه Power Universal Remote برای کار کردن به مادون قرمز نیاز دارد. گوشی هایی که دارای مادون قرمز باشند از این برنامه پشتیبانی می کنند. عمده گوشی هایی که در سال های اخیر عرضه شده اند، مانند Galaxy S4 , S5 , S6 , Note 3 , 4 , LG G3 , HTC One ( m7 , m8 , m9 ) , Xiaomi Mi4 و دیگر گوشی های مدرن، از این برنامه برای کنترل کردن تلویزیون پشتیبانی می کنند.

بسیاری از تلویزیون های مختلف نیز توسط همین برنامه پشتیبانی می شوند. برای یافتن دستگاه تلویزیون کافی است اقدام به جستوجو کرده و سپس تلویزیون پیدا شده را انتخاب کنید تا بتوانید من بعد کنترل آن را به صورت کامل در دست خود داشته باشید. در ادامه می توانید این برنامه را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.