Calc - A new kind of Calculator

برنامه ماشین حساب اندروید Calc+ ★ Powerful calculator

Calc+ ★ Powerful calculator به عنوان یکی از قدرتمندترین ماشین های عرضه شده برای گوشی های اندروید می باشد. طبق گفته های سازنده Calc+ ★ Powerful calculator به عنوان قدرتمندترین ماشین حسابی می باشد که تاکنون برای گوشی های اندرویدی عرضه شده است و امکانات کاملی در اختیار کاربران قرار می دهد.

Powerful-calculator

ویژگی ها:

  • محاسبه کردن اعداد با اپراتورها و نمایش محاسبات در یک خط؛ بدین ترتیب شما می توانید تمام محاسبات خود را مشاهده کنید
  • قابلیت استفاده از نتایج قبلی به دست آمده برای محاسبات جدید و ادامه دادن آنها
  • ویرایش کردن اعداد هنگامی که آنها را اشتباه وارد کرده اید
  • به روز رسانی نتیجه محاسبه به صورت خودکار در رابطه با عددهای ویرایش شده
  • به اشتراک گذاری نتایج به دست امده در ماشین حساب با دوستان و یا ذخیره کردن آنها در برخی از برنامه های یادداشت برداری
  • ذخیره کردن محاسبات در هر مکانی برای استفاده در زمانی دیگر
  • دارا بودن تم های مختلف و بسیار زیبا برای استفاده توسط کاربران

 

در Calc+ ★ Powerful calculator پوسته های مختلفی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند به سلیقه خود آنها را تغییر دهند. صفحه مسطح و تخت این ماشین حساب در داخل گوشی، این امکان را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند کنترل کامل تری نسبت به دکمه ها و بخش های محاسباتی ماشین حساب داشته باشند. تمام محاسباتی که در این ماشین حساب اندروید انجام می شود، در حافظه موقت آن ذخیره می شود تا بتوانید به آن دسترسی داشته و از آن استفاده کنید. شما همچنین قابلیت به اشتراک گذاری نتایج محاسبات خود را با سایر کاربران دیگر خواهید داشت.

یکی از جالب ترین قابلیت هایی که در Calc+ ★ Powerful calculator وجود دارد، قابلیت ذخیره کردن محاسبات انجام شده و از سرگیری دوباره آن می باشد. در این حالت شما قادر خواهید بود تا محاسبات خود را در هر مکانی که قرار دارد، ذخیره کرده و در مراجعات بعدی دوباره آنها را از بگیرید.