Prehistoric Story

بازی داستانی Prehistoric Story

دارای گیم پلی سرگرم کننده با گرافیک پویا و شاداب و رنگارنگ

محتوای سنی مناسب کودکان در سبک آرکید (Arcade) یا سرگرم کننده

نسخه ادغام شده فایل نصبی و فایل دیتا

کسب امتیاز خارق العاده 4.9 از 5 در گوگل پلی

با افزایش بازی های گرافیکی و ایجاد سبک های جدید در بازی های امروزی، کم کم بازی های سبک دو بعدی قدیمی در حال فراموش شدن هستند. این بازی ها اگرچه هیچ وقت نمی توانند از لحاظ گیم پلی، گرافیک و حتی خط داستانی با بازی های امروزی رقابت کنند، اما نوستالژی و یادآوری سبک دوست داشتنی دو بعدی و ماجرایی آن ها همیشه جاودانه خواهد ماند. در این میان خوشبختانه هستند شرکت هایی که همچنان بازی های دو بعدی و مشابه بازی های نسل های قبلی بسازند و مانع از انقراض سبک بازی های قدیمی شوند. بازی Prehistoric Story از جمله این بازی هاست که توسط گروه نرم افزاری Sanches Lab کشور روسیه عرضه شده است.

Prehistoric-Story

ویژگی ها :

  • گرافیک مناسب
  • گیم پلی سرگرم کننده در سبک دو بعدی
  • طراحی محیطی شاداب و پویا
  • استفاده از رنگ های زنده و طراحی محیط های جنگلی، کوهستانی و …
  • دارای خط داستانی جذاب و گیرا
  • وجود دشمنان مختلف از حیوانات ماقبل تاریخ
  • دارای بخش Monsterpedia برای معرفی دشمنان
  • دارای کنترل های مجازی راحت و گیم پلی ساده
  • قابل اجرا بر روی تمامی دستگاه های اندروید 2.3 به بالا

بازی Prehistoric Story

بازی Prehistoric Story یا داستان ماقبل تاریخ یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک آرکید می باشد که شباهت زیادی با بازی های دهه 90 در کنسول های مگا درایو و نینتندو دارد. در این بازی زیبا شما به دنیای ماقبل تاریخ سفر می کنید. در ظاهر Prehistoric Story ماجرای خاصی ندارد اما اتفاقاً این بازی دارای یک خط داستانی جذاب می باشد.

15000 سال پیش، مردی سال خورده از زن و بچه هایش خداحافظی می کند تا به دل کوهستان رفته و برای خانواده اش غذا و شکار تهیه کند. او مسیری خطرناک را بعد از چندین روز دنبال کردن نشانه ها می پیماید و سرانجام به شکار مورد نظر خود می رسد. شکار او یک غزال بزرگ و خوشمزه به نظر می رسد که می تواند چندین روز او و خانواده اش را سیر کند. اما موقعیت بد این مرد که بر روی لبه پرتگاهی ایستاده بود به او اجازه نزدیک شدن نمی دهد. پس او ریسک می کند و از لبه پرتگاه عبور می کند اما متأسفانه بخت با اون یار نیست و او از دره به پایین لیز می خورد.

بعد از چند صد متر سقوط و لیز خوردن از صخره او به هوش آمده و خود را در دنیایی بسیار عظیم و عجیب می بیند که تا به حال آن را ندیده بود! دنیایی متفاوت با آنچه تا کنون در آن می زیسته است. به نظر می آید که او به هزاران کیلومتر دورتر سفر کرده باشد و به ژرفای عمیقی از یک سرزمین بکر رسیده باشد. اما هر چه که هست، او در موقعیتی خطرناک و نا به سامان گیر افتاده است. حالا باید راه خود را برای بازگشت به خانه پیدا کند.

شما می بایست در نقش این مرد به او کمک کنید تا راه خود بازگشت خود را پیدا کند. در این مسیر شما موجوداتی ماقبل تاریخی خواهید دید که پیش از این زیاد دیده نشده بودند. انواع دایناسور، عنکبوت های بزرگ، پرندگان ماقبل تاریخ و … از جمله این حیوانات هستند. هر گونه برخورد با این موجودات باعث باخت شما خواهد شد.

روش بازی Prehistoric Story ساده است، این حیوانات در یک محور خاص حرکت می کنند. حیواناتی مثل دایناسورها یا پرندگان در مسیری افقی شکل حرکت می کنند اما حیواناتی مثل عنکبوت ها در مسیرهایی عمودی یعنی زمانی از تار خود آویزان هستند تکان می خورند. نحوه کار ساده اما چالش برانگیز است. شما می بایست زمانی که آن ها در مسیر نیستند از آنجا به سرعت عبور کنید.

بعد از گذراندن چند مرحله متوجه چالش برانگیز بودن این بازی خواهید شد. حیواناتی که دیده اید پیشرفته شده و بسیار سریع تر و خطرناک تر می شوند. در بازی میوه و غذاهایی وجود دارد که گرفتن آن ها به کسب امتیاز برای شما منجر خواهد شد. در مراحل بالاتر همچنین می توانید سوار با کایت های هوایی در آسمان حرکت کنید. آیا می توانید این مرد را از این مسیرهای خطرناک عبور داده و او را به خانواده اش بازگردانید؟

بازی Prehistoric Story به صورت رایگان و با امتیاز شگفت انگیز 4.9 از 5 یعنی دریافت 474 امتیاز 5 ستاره از میان 493 امتیاز در گوگل پلی عرضه شده است. APKTOPS این بازی زیبا را به صورت یک فایل نصبی ادغام شده با دیتا با حجم بالغ بر 90 مگابایت برای دانلود آماده کرده است.