Mobile Antivirus App - Pro

آنتی ویروس قدرتمند و حرفه ای Premium Mobile Antivirus App

عرضه شده توسط کمپانی معروف Trustlook

حفظ امنیت در گوشی های موبایل یک امر بسیار مهم و ضروری تلقی می شود. همانطور که می دانید وجود بدافزارهای مختلف در گوشی های موبایل می تواند تاثیرات مخرب بسیار زیادی ایجاد کند. اما وجود یک آنتی ویروس قدرتمند که بتواند مانع از وارد شدن این بدافزارها به گوشی شود، می تواند تا حدود بسیار زیادی این اثرات مخرب را رفع کند تا گوشی سالم و بدون ایراد داشته باشید. این بار در سایت ApkTops قصد معرفی یک آنتی ویروس بسیار قدرتمند با نام Premium Mobile Antivirus App داریم که این امکان را به شما خواهد داد تا گوشی تان در برابر هرگونه بدافزاری ایمن شود!

premium-mobile-antivirus-app

ویژگی ها:

  • اسکن کردن برنامه ها، تنظیمات، فایل های مدیا با موتور قدرتمند AVTEST
  • امکان جلوگیری از دسترسی کودکان به وب سایت های مخرب
  • جستوجو، قفل گذاری، پاک کردن اطلاعات از طریق برنامه گوگل مپز در صورت سرقت گوشی
  • افزایش سرعت گوشی از طریق بستن برنامه های اجرا شده
  • تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات درون گوشی و ریستور کردن آن
  • اسکن کردن کارت حافظه گوشی برای یافتن ابزارهای مخرب
  • امکان حفاظت از هویت شما با ساتفاده از ID Check

 

Premium Mobile Antivirus App آنتی ویروسی بسیار قدرتمند از شرکت معروف TrustLook برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که با نصب آن بر روشی گوشی خود می توانید از امنیت آن مطمئن شوید. این نرم افزار امکان اسکن و شناسایی بدافزارها در انواع برنامه ها، فایلها و … را می دهد. این آنتی ویروس دارای موتور اسکن بسیار قدرتمندی است که امکان شناسایی و حذف انواع بدافزارها را فراهم می کند. قابلیت اسکن کردن حافظه داخلی و حافظه خارجی گوشی از جمله امکانات این اپلیکشین به شمار می رود.

امکانات نرم افزار Premium Mobile Antivirus App به همینجا ختم نمی شود. این اپیکیشن قابلیت بهینه سازی و افزایش سرعت گوشی را نیز می دهد. این برنامه با بستن سریع تمام Task های در حال انجام فضای اشغال شده رم گوشی را خالی می کند که همین امر تاثیر به سزایی در افزایش سرعت پردازشی گوشی موبایل می شود.

قابلیت اعمال تغییراتی مانند پاک کردن اطلاعات، قفل کردن و یا یافتن در گوشی های سرقت شده توسط برنامه گوگل مپز نیز از جمله ویژگی های قابل ملاحظه این برنامه می باشد. در ادامه می توانید آخرین نسخه از برنامه امنیتی Premium Mobile Antivirus App را از سایت برترین های اندروید دریافت کنید.