بازی زیبا و بسیار مهیج Prime Time Rush

همراه با گرافیک عالی و طراحی های کاملاً سه بعدی
گیم پلی تحسین برانگیز و بسیار سرگرم کننده
محصول استودیوی Invictus Games Ltd کشور مجارستان

نسخه معمولی + نسخه مود شده

در بین این همه بازی های ویدئویی که به نظر می رسد سبک و محتوای ماجرایی آن ها در حال تمام شدن است، پیدا کردن بازی هایی متفاوت در سبک، گیم پلی یا حتی بخش داستانی می تواند برای بازیکنان خیلی جالب باشد.

بازی Prime Time Rush یکی از همین بازی های بسیار جذاب می باشد که در سبک بازی های ماشین رانی می باشد اما با نگرشی نسبتاً متفاوت در مقایسه با دیگر بازی های مشابه تولید شده است. در ادامه با معرفی و بررسی بازی بسیار زیبای Prime Time Rush با برترین های اندروید همراه باشید.

Prime-Time-Rush

ویژگی ها :

 • گرافیک عالی و طراحی های سه بعدی و پر جزئیات
 • دارای گیم پلی حرفه ای و چالش برانگیز ماشین سواری در سبک آرکید
 • قابلیت ایفای نقش به عنوان مجرمان فراری از دست پلیس
 • قابلیت پر کردن باک بنزین با کمک نفت کش های میان مسیر
 • امکان خرید چندین مدل ماشین اسپرت مختلف با توانایی های مخصوص به خود
 • توانایی ارتقاء و تیونینگ خودروها
 • قابلیت شخصی سازی خودروها
 • وجود 200 مرحله در سطوح متفاوت
 • وجود مکان های مختلف مثل خیابان های شهری، بزرگراه ها، جاده های کویری و …
 • وجود آیتم های گوناگون در طول بازی
 • دارای مد های مختلف بازی

معرفی و بررسی بازی Prime Time Rush

استودیوی بازی سازی Invictus Games LTD کشور مجارستان، با ساخت بازی زیبای Prime Time Rush ثابت کرد که می توان با تغییر نگرش حتی به مقداری اندک در بازی ها، می توان آن ها را خاص و حرفه ای کرد.

بازی Prime Time Rush از جمله بازی هایی می باشد که در عین ساده بودن و سرگرم کننده بودنش، هیجان بسیار بالایی دارد و با گیم پلی بی نظیری که دارد، حتی پلیرهای ماهر را هم به چالش می کشد. ویژگی های مختلفی برای هرچه زیباتر شدن بازی Prime Time Rush استفاده شده است که از جمله این ویژگی ها می توان به گرافیک عالی، گیم پلی سرگرم کننده و چالش برانگیز در کنار سبک محتوایی جالب اشاره کرد.

در بازی Prime Time Rush شما در نقش مجرمی هستید که در آزادراه ها در حال فرار کردن از دست پلیس می باشد. ده ها خبرنگار از شبکه های مختلف در حال فیلمبرداری از این تعقیب و گریز هستند و حتی در این میان هلیکوپترهای مختلفی هم در مسیر دیده می شوند تا از نمایی بهتر وضعیت و موقعیت شما را بررسی کنند.

حالا این شما هستید که این تعقیب و گریز را با سرعت بالا، کشیدن لایی، عبور خطرناک از کنار دیگر خودروها، شکستن و نابود کردن تابلوها و موانعی که برای متوقف کردن شما قرار داده شده اند داغ تر و هیجانی تر می کنید! هر گونه برخورد شما با دیگر وسایل نقلیه یا موانع سنگین که سرعت شما را بیش از حد کاهش دهد، منجر به دستگیری شما می شود.

در Prime Time Rush شما می توانید از مدل های مختلف خودروهای اسپرت و قدرتمند بهره مند شوید. برای این کار باید با دوام آوردن بیشتر در مسیر امتیاز بیشتری کسب کرده و با پول هایی که به دست می آورید خودروهای بهتری خریداری کرده یا خوردوی فعلی خود را ارتقاء بخشیده و شخصی سازی کنید.

در بازی Prime Time Rush نزدیک به 200 مرحله مختلف در مدهای متفاوت قرار دارد که محوریت همگی آن ها تعقیب و گریزهای نفس گیر می باشد. یکی از چالش های جذاب این بازی، وجود قابلیت تمام شدن بنزین شما می باشد! برای اینکه بنزین خودروی خود را پر کنید باید پشت نفتکش هایی که در مسیر قرار دارند بایستید و باک بنزین خود را پر کنید.