برنامه والپیپر مخصوص اندروید PrimU

امکان تعویض عکس صفحه گوشی

صدها والپیپر بسیار جذاب

قابل استفاده در تمام گوشی ها و تبلت ها

با استفاده از برنامه PrimU Walls هر زمان که خواستید می توانید شاهد تصویر زمینه جدیدی بر روی صفحه گوشی همراه اندرویدی خود باشید. این نرم افزار دارای صدها تصویر با موضوعات مختلف می باشد که می توانید هرکدام از آنها را که خواستید تنها با یک کلیک بر روی صفحه نمایش گوشی همراهتان قرار دهید. این برنامه در سایت پلی استور با قیمت 1 دلار به فروش میرسد!

PrimU-Walls

ویژگی ها:

  • بیش از 200 تصویر برای والپیپر
  • اضافه شدن والپیپرهای جدید
  • ست شدن والپیپرها با هر دستگاهی
  • دارای والپیپرهایی با کیفیت بسیار بالا
  • امکان ذخیره تصاویر در کارت حافظه
  • اضافه شدن تصاویر جدید از طریق سرور

 

یکی از کارهایی که می توان برای جلوگیری از یک نواخت شدن ظاهر گوشی انجام دادن تعویض والپیپری است که در صفحه اصلی قرار می گیرد. همانطور که می دانید، هر بار که قفل صفحه لاک اسکرین را باز می کنید با تصویر زمینه گوشی خود مواجه خواهید شد. به همین دلیل اگر از تصاویری غیر تکراری و در عین حال زیبا استفاده کنید، شاهد زیبایی بیشتری خواهید بود. برنامه PrimU به شما این امکان را می دهد تا به مجموعه ای از والپیپرهای جدید دسترسی داشته باشید. در این نرم افزار می توانید به سادگی هرکدام از والپیپرها را که خواستید بر روی صفحه گوشی همراهتان قرار دهید. تمام والپیپرها به گونه ای طراحی شده اند که با هر صفحه نمایشی با سایزهای مختلف به سادگی ست خواهند شد. در این برنامه والپیپرها به صورت دوره ای آپدیت خواهند شد و شاهد اضافه شدن والپیپرهای جدید به مرور زمان خواهید بود.

 

توجه: قرار گرفتن بعضی از تصاویر برای صفحه گوشی به عنوان والپیپر ممکن است با کمی تاخیر انجام شود که مدت زمان این تاخیر به حجم والپیپر مورد نظر شما بستگی دارد.