بازی فرار از زندان Prison Break Lockdown

نسخه آفلاین

Prison Break Lockdown نام بازی بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز از توسعه دهنده Amphibius Developers برای گوشی های اندروید می باشد که به تازگی در گوگل پلی عرضه شده است.

Prison-Break-Lockdown

ویژگی ها:

  • دارا بودن گیم پلی اعتیادآور برای فرار از زندان
  • معماهای بسیار سرگرم کننده و چالش برانگیز
  • اشیا پنهان شده، کلیدها و قفل ها منتظر شما هستند!
  • معماها و پازل های کوچک بسیار اعتیادآور
  • گرافیک بسیار عالی و ظاهر متفاوت اتاق ها
  • گیم پلی ساده و سرگرم کننده

 

هنگامی که چند سال قبل برای اولین بار سریال “فرار از زندان” عرضه شد توانست به محبوبیتی فوق العاده بالا برسد و حتی هم اکنون هم این سریال تماشاگرهای خود را دارد. سریال خارجی Prison Break که در ان مایکل اسکافیلد برای فراری دادنش برادرش از زندان به زندان وارد شد و آن جا بود که با رخ دادن اتفاقات مختلف با هر مشکلی که بود، توانست برادرش را که متهم به قتل پسر وزیر بود را از زندان فراری دهد و بعد از خارج شدن آنها، اتفاقات جدیدی برایشان رخ داد. عرضه این سریال باعث ایجاد ایده های متفاوتی برای ساخت بازی هایی برای کنسول ها و حتی گوشی های موبایل شد. اما بازی هایی که بر اساس داستان این سریال عرضه شدند، به هیچ نتوانستند موفقیتی که این سریال به دست آورده بود را به دست بیارند. اما با این حال باز هم شاهد عرضه بازی هایی با همین سبک (فرار از زندان) برای کامپیوتر، گوشی، کنسول و … بودیم.

یکی از جدیدترین بازی های این چنینی برای گوشی های موبایل، بازی Prison Break Lockdown می باشد که به تازگی نیز منتشر شده است. کاراکتر اصلی بازی خود شما هستید. دلیل اصلی زندانی شما قتل است! اما قتلی که در اصل کار شما نبوده و به انجام آن محکوم شده اید. حکم شما نیز اعدام است و به زودی اعدام خواهید شد. همانطور که به احتمال زیاد فهمیده اید، در این بازی شما در نقش زندانی قرار دارید که باید بتوانید از زندان فرار کنید. فرار شما از زندان ماموریتی است که در این بازی دارید و باید بتوانید با پیش بردن بازی، آن را انجام دهید.

در این بازی شما باید از معماها و پازل های متفاوتی را که برایتان در نظر گرفته شده بتوانید حل کنید. معماهای بسیار چالش برانگیزی در این بازی وجود دارند که فرار شما از زندان به آنها بستگی دارد. گیم پلی این بازی به خوبی شما را به چالش خواهند کشاند. این گیم پلی به گونه ای طراحی شده است که بدون شک شما را به بازی اعتیاد خواهد داد و ترغیب خواهید شد تا بازی را به هر نحوی که شده به اتمام برسانید. علاوه بر معماها، همچنین اشیا پنهان شده ای را نیز باید بیابید. اشیایی که شما مجاب به پیدا کردن آنها هستید، در فرار به شما کمک خواهند کرد. به فرض مثال شما باید بتوانید در داخل یک سری اشیاء سنجاق را پیدا کنید که برای باز کردن برخی از قفل ها به آنها نیاز خواهید داشت. یا شما باید بتوانید با پیدا کردن چراغ قوه، در مکان های تاریک، راه خودتان را بیابید. به صورت کلی تر اگر بخواهیم بگوییم، شما باید اشیایی را بیابید که وجود انها برای فرار کردن لازم و ضروری است.

اتاق هایی که برخی از آنها همان زندان هستند، به خوبی طراحی شده اند و شکل یک زندان واقعی را تداعی خواهند کرد. شما باید گوشه به گوشه این اتاق ها را برای پیدا کردن اشیا مورد نیاز بگردید. همچنین برخی از اشیا مورد نیازتان در پشت وسیله هایی که در این اتاق ها قرار دارند، قرار گرفته اند که باید آنها را بیابید.

Prison Break Lockdown دارای گرافیکی بسیار عالی نیز می باشد. اگر از طرفداران بازی های ماجراجویی/اکشن هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید.