Privacy Browser

نرم افزار Privacy Browser برنامه ای جذاب و مفید در بخش برنامه های ارتباطی است که توسط تیم توسعه Stoutner طراحی و منتشر شده است.

مرورگر Privacy Browser دارای دو هدف اصلی است.

1. مقدار اطلاعات ارسال شده به اینترنت را به حداقل برسانید.

2. مقدار اطلاعات ذخیره شده در دستگاه را به حداقل برسانید.

اکثر مرورگرها با سکوت حجم زیادی از اطلاعات را به وب سایت ها می دهند که به آنها امکان می دهد تا شما را ردیابی کرده و حریم شخصی شما را به خطر بیاندازند. وب سایت ها و شبکه های تبلیغاتی از فناوری هایی مانند JavaScript ، کوکی ها ، ذخیره سازی DOM ، عوامل کاربر و بسیاری موارد دیگر استفاده می کنند تا به طور اختصاصی هر کاربر را شناسایی کرده و بین بازدیدها و در سراسر وب پیگیری کنند.

در مقابل ، ویژگی های حساس به حریم خصوصی به طور پیش فرض در مرورگر حریم خصوصی غیرفعال می شوند. اگر یکی از این فناوری ها برای عملکرد صحیح وب سایت مورد نیاز باشد ، کاربر ممکن است فقط آن بازدید را انتخاب کند تا آن را روشن کند. یا ، آنها می توانند از تنظیمات دامنه استفاده کنند تا هنگام ورود به یک وب سایت خاص ، به طور خودکار ویژگی های خاصی را روشن کنند و هنگام خروج دوباره آنها را خاموش کنند.

ویژگی های Privacy Browser 

• مسدود کردن تبلیغات آسان EasyList.
• پشتیبانی پروکسی Tor Orbot.
• قلاب گواهی SSL.
• واردات / صادرات تنظیمات و نشانک ها.

مرورگر Privacy Browser در حال حاضر از WebView داخلی Android برای ارائه صفحات وب استفاده می کند. به این ترتیب ، هنگام نصب آخرین نسخه WebView ، بهتر عمل می کند.

نکته:

Android KitKat (نسخه 4.4.x ، API 19) نسخه قدیمی OpenSSL را ارسال می کند ، که مستعد حمله MITM (Man In The Middle) هنگام مرور وب سایت هایی است که از پروتکل های قدیمی و مجموعه های رمزگذاری شده استفاده می کنند.

نرم افزار Privacy Browser برنامه ای بسیار جذاب و کاربردی در بخش برنامه های ارتباطی است و یکی از امن ترین مرورگر ها برای جلوگیری از دست رفتن اطلاعات است. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.