برنامه کاربردی و جدید مترونوم حرفه ای Pro Metronome

Pro Metronome همان ضرب منظم است که در دنیای موسیقی مانند ضربان قلب عمل می کند و می توان گفت همه چیز به ان بستگی دارد. این برنامه توسط شرکت EUMLab برای علاقه مندان به یادگیری موسیقی طراحی و منتشر شده است.  این نرم افزار کاربردی برای ان دسته از هنرجویان موسیقی که در ابتدای کار ان ها، که هنوز مترونوم را به صورت حسی و ناخوداگاه یاد نگرفته اند، می تواند یک ابزار فوق‌العاده کاربردی باشد و به لطف ان، همیشه و همه جا یک مترونوم جیبی در دستگاه اندرویدی خود به همراه داشته باشند. گفتنی است که این اپلیکیشن، خیلی دقیق تر از مترونوم سنتی مکانیکی کار میکند.

Pro Metronome

ویژگی ها:

  • امکان هماهنگی فلاش دوربین دستگاه برای کمک به همگام سازی تمام باندها
  • امکان صرفه جویی در زمان و یادگیری گام به گام
  • اشتراک گذاری فایل ها با دوستان در شبکه های مجازی مختلف
  • دارای حالت های ویژوال و ارتعاش به نحوی خاص
  • دارای قابلیت تایمر برای کمک به پیشرفت شما
  • دارای 13 سبک مختلف نگهداری زمان، از جمله صدای شمارش
  • دارای حالت رنگ – مشاهده ضربه و حالت پاندول، برای بازخورد بصری

در Pro Metronome میتوانید همه چیز را به دلخواه خود سفارشی و شخصی سازی کنید. تغییر صدای ضرب و شتم، لهجه ها، و حتی انتخاب و تنظیم از 4 سطح مختلف ضرب وسط از ویژگی های شاخص این برنامه است. حالت های ویژوال و ارتعاش، هنگامی که شما در حال پخش با دستگاه های با صدای بلند هستید و یا هنگامی که شما نیاز به ضرب و شتم را احساس می کنید، فوق العاده عمل میکنند و این ویژگی جالب در این برنامه قابل تحسین است.

با بهره گیری از این نرم افزار علاوه بر صرفه جویی در زمان، میتوانید به یک مربی تبدیل شوید و به دوستان خود نیز اموزش دهید چرا که ابن برنامه دارای اموزش گام به گام است و بسیار قدرتمند ظاهر شده است. Pro Metronome از ویژگی های دیگری همچون حالت پلییریتم برای کمک به درامرها و صداهای پیچیده پشتیبانی میکند. امکان هماهنگی فلاش دوربین دستگاه برای کمک به همگام سازی تمام باندها از دیگر ویژگی های این برنامه است. بی شک شما در کار با این برنامه با هیچ گونه مشکلی مواجه نخواهید شد و در ابتدای کار با برنامه همه چیز را می اموزید.

نکته: نسخه 0.13.0 را می توانید توسط لاکی پچر یا فریدام به نسخه پرو تبدیل کنید. برای این کار باید پرداخت درون برنامه ای را توسط این برنامه ها انجام دهید.