بهینه سازی و افزایش سرعت گوشی با PROtune

فروش با قیمت 2.29 دلار در گوگل پلی

PROtune – Cleaner and Optimizer به عنوان یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارها در زمینه بهینه سازی و افزایش سرعت گوشی های اندروید شناخته می شود که دارای ابزارهای بسیار زیادی نیز در همین زمینه می باشد که در ادامه به بررسی کامل آن می پردازیم.

PROtune

ویژگی ها:

  • پاکسازی سازی حافظه رم از فایل های زائد
  • مدیریت فایل های زائد و بدون استفاده در گوشی
  • مدیریت برنامه های نصب شده در گوشی همراه
  • قابلیت افزایش دادن سرعت بازی ها در گوشی

 

PROtune برنامه ای در زمینه بهینه سازی و افزایش سرعت گوشی های اندروید می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید در صورتی که سرعت دستگاه اندرویدی شما کاهش یافته است، دوباره سرعت آن را افزایش دهید. نرم افزار PROtune قادر به پاک کردن فایل های زائد و بدون استفاده در داخل گوشی شما می باشد. این نرم افزار امکان افزایش سرعت اجرای بازی ها در گوشی ها را دارد؛ قبل از این که شما قصد اجرای بازی را داشته باشید، این نرم افزار حافظه رم شما را خالی می کند تا اجرای آن بسیار روان تر انجام بگیرد. قابلیت پاکسازی مموری گوشی و فضای آن نیز توسط PROtune امکان پذیر است که به شما امکان پاک کردن تمام فایل ها و برنامه هایی که مموری کارد را اشغال کرده اند می دهد.

با استفاده از PROtune امکان مدیریت برنامه های نصب شده در گوشی خود را نیز خواهید داشت. شما می توانید آن دسته از برنامه هایی که از آنها استفاده ای ندارید را به سادگی حذف کنید. لازم به ذکر است که برنامه PROtune دارای ویجت اختصاصی می باشد که می توانید از آن در صفحه اصلی گوشی همراه خود استفاده کنید و عملیات بهینه سازی گوشی را تنها با یک کلیک به سادگی انجام دهید.