روبیکا

جدیدترین نسخه برنامه Rubika برای اندروید و ویندوز

برنامه روبیکا یک ابزار سرگرمی برای اندروید است که با استفاده از آن به ساعت ها برنامه ی سرگرم کننده دسترسی خواهید داشت. برنامه های مختلفی در دنیا برای سرگرم کردن کاربران ساخته می شوند که در کشور ما هم برنامه های مختلف با حمایت و پشتیبانی ساخته و در اختیار کاربران قرار می گیرند. یکی از این برنامه ها روبیکا می باشد که حواشی بسیاری را پیرامون خود داشته است. به کمک این برنامه می توانید به سرویس های انلاین تماشای محتوای تصویری دسترسی پیدا کرده و جدید ترین فیلم ها و سریال های روز را مشاهده کنید. همچنین می توانید جدید ترین موسیقی ها را از خوانندگان محبوب خود گوش داده و ان ها را دنبال کنید.

Rubika دانلود برنامه روبیکا

ویژگی های برنامه روبیکا برای اندروید

  • یک ابزار سرگرم کننده
  • دسترسی به محتوای تصویری برنامه هایی مانند فیلیمو ، آیو و …
  • گوش دادن به موسیقی های انلاین
  • ترافیک رایگان برای ایرانسل و همراه اول
  • دنبال کردن صفحات مختلف
  • ارتباط و گفتگوی انلاین
  • انجام تراکنش های مالی
  • شرکت در نظرسنجی ها و مسابقات برنامه های روز
  • بخش های مختلف و متنوع
  • و امکانات دیگر

روبیکا، یه جا به جا همه جا!

همان طور که گفته شد برنامه Rubika یک ابزار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید به ساعت ها محتوای سرگرم کننده دسترسی پیدا کنید. علاوه بر فیلم ها و موسیقی های درون برنامه روبیکا امکان دنبال کردن صفحات محبوب را خواهید داشت و می توانید با دیگران به چت و گفتگو نیز بپردازید. همچنین می توانید به انجام تراکنش های مالی پرداخته و در نظر سنجی ها و مسابقات برنامه های روز شرکت نمایید. برنامه های مختلف و متنوعی در روبیکا گنجانده شده اند که امکان سرگرم شدن شما را فراهم کرده و تنوع خاصی را برای شما در طول زمان ایجاد می کند تا بتوانید در زمینه های مورد علاقه ی خود از ان استفاده کنید.

ماموریت روبیکا، فراهم نمودن پرکاربردترین، ساده ترین، سریع ترین، به صرفه ترین و در عین حال، امن ترین امکانات، خدمات و محتوا منطبق بر قوانین جاری کشور، تنها از طریق یک پلتفرم ساده است. کاربران تنها با یکبار عضویت و با یکبار ورود ‎(log in)‎ می توانند به کلیه خدمات روبیکا دسترسی داشه باشند و به تناسب نیاز خود از آن استفاده کنند. بنابراین روبیکا افتخار ارائه خدمات به طیف گسترده ای از کاربران با سلایق مختلف را داراست.

با توجه به رسالت تعاملی روبیکا، با بهره مندی از تامین کنندگان و سرویس دهندگان متعدد، متنوع و قابل اطمینان، خدمات و محتوای مناسب و مورد نیاز کاربران فراهم می شود. همچنین با توافقی که با اپراتور اول و دوم صورت گرفته ، هزینه ترافیک اینترنت برای کاربران اپلیکیشن روبیکا رایگان می باشد.

اگر میخواهید از همه سرویس های مورد نظرتان یکجا بهره مند شوید، یا حتی اگر در سر، ایده های بزرگ و نوین تجاری می پرورانید، برای موفقیت خود هم اکنون به جمع خانواده بزرگ روبیکا بپیوندید!