ارسال اس ام اس سریع با QKSMS – Quick Text Messenger

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که به کاری مشغول بوده باشید و ناگهان اس ام اسی دریافت کنید که باید سریعا به آن نیز پاسخ داده باشید اما انجام این کار وقت زیادی از شما گرفته باشد؟ اگر چنین است توصیه می کنیم به هیچ وجه برنامه QKSMS – Quick Text Messenger را از دست ندهید. این برنامه امکان ارسال اس ام اس سریع را به شما می دهد.

QKSMS---Quick-Text-Messengerویژگی ها:

  • دارا بودن پوسته های متفاوت و قابل انتخاب با کاربران
  • حالت شب برای جلوگیری از اذیت شدن چشم ها و مصرف کمتر باتری
  • پاسخ گویی به پیامک ها در زمانی بسیار کوتاه
  • ارسال پیام به صورت گروهی برای تمام دوستان
  • بدون هیچ گونه تبلیغات آزار دهنده

 

با استفاده از برنامه QKSMS – Quick Text Messenger می توانید سریعا برای کسانی که مد نظر دارید، اس ام اس ارسال کنید. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که امکان ارسال اس ام اس بسیار سریع را به شما می دهد. با استفاده از این برنامه می توانید سریعا به اس ام اس هایی که دریافت خواهید کرد، جواب دهید. این برنامه دارای پوسته های متفاوتی می باشد که می توانید به دلخواه از آنها استفاده کنید. امکان ارسال پیامک گروهی به صورت گروهی برای تمام کسانی که در لیست مخاطبین شما قرار دارند نیز توسط این نرم افزار ممکن است.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام