بازی حماسی و اکشن انتقام کوانتوم با گرافیک سه بعدی Quantum Revenge

Quantum Revenge یا همان انتقام کوانتوم یک بازی اکشن انفجاری و تهاجمی اعتیاد اور با گرافیک سه بعدی است که توسط استودیوی بازیسازی Realtech VR برای اسمارت فون های اندروید طراحی و عرضه شده است. در این بازی بسیار جذاب وجود نژاد بشر مورد تهدید قرار گرفته است. در سال 70 هجری شمسی، بشریت زمین را برای استعمار منظومه شمسی جدید خاموش کرد، اما به دنبال ان سالها بعد نیروهای Rokuseya سیستم خورشیدی ما را ویران می کنند و هر سیاره و زندگی را از بین می برند، اما ربات ها و خلبانان نخبه، اخرین خط دفاع برای نجات زمین هستند. و در این بازی برای زنده ماندن تلاش میکنند.

Quantum Revenge

ویژگی ها:

  • تجربه مبارزه های حماسی در فضاهای مختلف گرافیکی
  • دارای کنترلر های لمسی دو و تک سوئیچ
  • امکان به اشتراک گذاری نتایج بازی در شبکه هاب مختلف اجتماعی
  • امکان رقابت با سایر بازیکنان در سراسر جهان
  • دارای بیش از 3 هواپیماهای بدون سرنشین
  • دارای 6  زره و بازوی مختلف رباتیک با توانایی های مختلف
  • شامل پنج ماموریت جذاب و نفس گیر
  • دارای صدا گذاری بی نظیر و اهنگ های منحصر به فرد از Goldchimes

 

نبرد علیه شمار زیادی از دشمنان و مبارزه با رسا های مختلف و قدرتمند، در 5 ماموریت هیجان انگیز با انیمیشن های 2D، 3D و انیمیشن های کارتونی مانگا در Quantum Revenge به چشم میخورد. طراحی ساخت بی نظیر در این بازی به همراه زره و بازوی مختلف رباتیک با توانایی های مختلف و حملات ویژه از قابلیت های بی نظیر این بازی جذاب به شمار میرود. امکان ارتقا زره، سپر، هواپیماهای بدون سرنشین وخود با ماژول های مختلف در  مراحل مختلف بازی امکان پذیر است. مبارزه حماسی در محیط گرافیکی منحصر به فرد و متنوعبا صدا گذاری هیجان انگیز، در کنار مبارزان ربات کنترل شده توسط انسان، به خوبی توانسته است که بازی بی نظیری را در سبک بازی های ماجراجویانه و حماسی ارائه دهد.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download
bpnew1

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام