بازی فوق العاده زیبا و اعتیاد اور Quell Zen

گیم پلی چالش برانگیز بسیار زیبا و عمیق

گرافیک دو بعدی روان و نرم

Quell Zen يک بازي جديد و بسيار ارزشمند مي باشد که براي سيستم عامل هاي اندرويدي منتشر شده است. اين بازي توسط استوديوي FallenTreeGames ساخته شده است و سومين بازي از مجموعه بازي هاي Quell مي باشد. دو بازي قبلي اين مجموعه به ترتيب Quell Reflect و Quell Memento مي باشد و اکنون شاهد نسخه سوم بازي يعني Quell Zen مي باشيم. نکته جالب در مورد اين مجموعه از بازي هاي امتياز بالاي انها در گوگل پلي مي باشد که همگي امتياز هاي عالي را کسب کرده اند. بازي گيم پلي بسيار ساده اي دارد اما به شدت سرگرم کننده و چالش بر انگيز مي باشد.
دانلود بازی Quell Zen

ویژگی ها :

  • گرافيک دو بعدي بسيار زيبا و نرم
  • موزيک ها و موسيقي متن هاي شگفت انگيز
  • بيش از 200 پازل به هم پيچ خورده
  • گيم پلي به شدت ارامش بخش و البته چالش بر انگيز
  • وجود تلپورت براي انتقال از يک نقطه به نقطه ديگر

معرفی بازی Quell Zen

قبل از بررسي بازي بهتره نگاهي به خود کلمه Zen بندازيم. ذن در واقع يک مکتب بودايي مي باشد که در چين به وجود امده اما بيشتر در ژاپن استفاده مي شود. ذن از چهار لايه تشکيل شده که راهبان بودايي براي اينکه بتوانند در ذن استاد شوند بايد بر اين چهار لايه غلبه پيدا کنند. اولين لايه تعامل با محيط است، دومين لايه که بسيار مهم است لايه ذهن است، سومين لايه، لايه جسم است و اخرين لايه، لايه تنفس است که به کنترل تنفس مي پردازد.

بازي اخرين ذن دقيقا به خود مکتب ذن اشاره دارد و به لطف گيم پلي بسيار حساس خود شما را کم و بيش در لايه هاي ذن قرار مي دهد. در اين بازي شما هدايت يک قطره اب را به عهده خواهيد گرفت که بايد ان را از ميان پيچ و خم هاي موجود رد کنيد. اتمسفر دوست داشتني و عميق، موسيقي ارکستري شگفت انگيز و مکانيک بسيار ظريف و پيچيده از ويژگي هاي مهم اين بازي مي باشند. گيم پلي بازي به شدت منطقي مي باشد که شما در ان فقط به صورت افقي و عمودي حرکت مي کنيد تا زماني که با يک مانع روبرو مي شويد و بايد با ايتم هاي مختلف بازي ان را پشت سر بگذاريد. بازي شما را وارد يک ماجراجويي فراموش نشدني خواهد کرد…