برنامه گالری قدرتمند اندروید Quick Gallery

نسخه پریمیوم و فول برنامه

همانطور که می دانید به صورت پیش فرض در گوشی های اندرویدی برنامه ای به نام “گالری” وجود دارد که با استفاده از آن امکان مشاهده عکس ها و فیلم های موجود در گوشی را خواهید داشت. اما اگر از کاربران حرفه ای گوشی همراه باشید، حتما می دانید که این برنامه پیش فرض امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران خود قرار نمی دهد و از همین رو شاید تا به حال بارها به فکر شما خطور کرده باشد که از برنامه بهتری برای مدیریت عکس ها و فیلم های موجود در گوشی همراهتان استفاده کنید.

Quick-Gallery

ویژگی ها:

  • مشاهده عکس ها و فیلم های گوشی
  • قابلیت ویرایش کردن عکس های گرفته شده
  • وجود افکت های خیره کننده و جذاب
  • سرعت بسیار بالا در نمایش تصاویر
  • محیط بسیار جذاب و کاربرپسند

Quick Gallery برنامه ای قدرتمند برای مدیریت عکس ها و فیلم های گوشی می باشد. با کمک این برنامه می توانید فیلم و عکس های موجود در گوشی خود را مشاهده کنید. این نرم افزار قادر است عکس های شما را با ظاهری بسیار جذاب نمایش دهد تا بتوانید به سادگی هرکدام را که خواستید مشاهده کنید. امکان استفاده از افکت های مختلف برای ویرایش تصاویر موجود در گالری نیز وجود دارد و به این ترتیب می توانید عکس های خود را ویرایش کرده و عکس هایی بسیار جذاب تهیه کنید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

bpnew1
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام