Racing Xtreme: Fast Rally Driver 3D

Racing Xtreme: Best Driver 3D

یک بازی جذاب و هیجان انگیز در سبک مسابقه ای

Racing Xtreme: Best Driver 3D یک بازی فوق العاده جذاب و هیجان انگیز در سبک مسابقات ماشین می باشد که برای اسمارتفون های اندرویدی منتشر شده است. در این بازی جذاب شما مسابقات و موقعیت های بسیار زیبا و چالش برانگیزی را تجربه خواهید کرد،بازی که خستگی را از تن شما بیرون خواهد کرد. با بازی Racing Xtreme: Best Driver 3D هیجان واقعی را تجربه کنید.

دانلود Racing Xtreme: Best Driver 3D

ویژگی ها :

  • داشتن بیش از 30 اتومبیل هیجان انگیز از قبیل جیپ و ماشین های اسپرت
  • امکان رقابت در مسابقات روزانه با ماشین های غول پیکر و اهدای جوایز ویژه در بازی
  • داشتن موقعیت های متفاوت برای مسابقات از قبیل پالایشگاه های قدیمی،زمین های بایر،نیروگاه های برق رها شده و…
  • داشتن گرافیک خیره کننده 3 بعدی با وضوح بسیار بالا
  • امکان ارتقاء خودرو

معرفی بازی Racing Xtreme: Best Driver 3D

در Racing Xtreme: Best Driver 3D بازی هیجان انگیز بهترین راننده اندروید شما یک بازی فوق العاده جذاب را مشاهده خواهید کرد،همانطوری که در قسمت ویژگی ها نیز گفته شد،در این بازی شما می توانید از بین بیش از 30 ماشین مسابقه ای،ماشین دلخواه خود را انتخاب کنید،همچنین قابلیت هایی نیز برای ارتقای خودرو در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است و با کسب امتیازات لازم می توانید این کار را انجام دهید.

در Racing Xtreme: Best Driver 3D بازی هیجان انگیز بهترین راننده اندروید برای شما مسابقات روزانه ای در نظر گرفته شده است و شما با ماشین های غول پیکر و مهار نشدنیتان می توانید در آن شرکت و از جوایز این مسابقات در صورت به دست آوردن جایگاه مناسب بهره مند شوید. در این بازی،مسابقات در مکان های مختلفی برگزار می شود از قبیل محیط های خالی از سکنه،همچنین نیروگاه های برق متروکه،درون پالایشگاه های قدیمی و زمین های بایر و بیابانی،همه این امکانات جذابیت بازی را بالا برده است. این بازی دارای یک گرافیک 3 بعدی خیره کننده می باشد.