برنامه رادیو RadiON اندروید

فروش با قیمت 0.99 دلار در گوگل پلی

RadiON به کاربران امکان گوش دادن به بیش از 50 هزار کانال رادیویی مخلتف را می دهد. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا بر اساس برنامه های اقتصادی/اوضاع داخلی/انواع پارامترهای دیگر/اخبار مختلف/برنامه های ورزشی و … به رادیو گوش دهید. شما این امکان را خواهید داشت تا فایل های صوتی را را ذخیره کنید.

RadiON

ویژگی ها:

  • دارا بودن پیش از 50 هزار کانال مختلف از سراسر جهان
  • دسته بندی کانال ها بر اساس کشور / نوع
  • دارا بودن صداهای مختلف برای زنگ هشدار (MP3, radio stations)
  • خاموش کردن آلارم با تکان دادن گوشی
  • پشتیبانی از زنگ هشدارهای مختلف
  • در دسترس بودن تنظیم تایمر رادیو

با استفاده از RadiON هر صبح که از خواب بیدار می شوید می توانید به آهنگ یا ایستگاه رادیویی مورد علاقه خودتان گوش دهید. اگر صدای پخش شده برایتان کافی نبود! کافی است یک بار گوشی خودتان را تکان دهید. برای خاموش کردن زنگ آلارم برنامه رادیویی RadiON کافی است یک بار گوشی تان را تکان دهید. این قابلیت باعث خواهد شد تا دیگر هیچ گاه خواب نمایند. با استفاده از این نرم افزار به کانال های رادیویی در سراسر جهان گوش دهید.

ویژگی های نسخه جدید:

جستوجوی یوتیوب: قابلیت جستوجو در یوتیوب برای یافتن ویدئو یا به دست آوردن اطلاعات مربوط به یک فایل صوتی

ویژگی SNS: اگر می خواهید موزیکی را که در حال گوش دادن به آن هستید، به اشتراک بگذارید کافی است از قابلیت SNS استفاده کرده و آن را در فیس بوک، توئیتر یا Weibo به اشتراک بگذارید.

قابلیت خریداری: این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا به صورت مستقیم از سایت آمازون فایل های صوتی را خریداری کنید.

اطلاعات ایستگاه ها: شما می توانید بفهمید که از ایستگاه های رادیویی دیگر چه فایل صوتی در حال پخش شدن است.