بازی فوق العاده جذاب و اعتیاداور Rail Rush

گرافیک زیبا به همراه گیم پلی بسیار سرگرم کننده
نسخه معمولی + نسخه مود شده
بیش از 50,000,000 میلون بازیکن در سراسر جهان


خودتان را برای یک ماجراجویی شجاعانه اماده کنید !

سوار واگن خود شده و برای کشف دیوانگی دست به کارشوید ! به واگن خود شتاب داده تا از روی ریل ها به سرعت حرکت کندو موانع را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید!

بازی حمله به ریل یک خط داستان دارد : سنگ های قیمتی را جمع کنید ! پس به جمع اوری طلاها و الماس ها پرداخته چرا که در بین راه سورپرایزهای و پاداش های ویژه در انتظار شماست اگر خوش شانس باشد ! همچنین تخم مرغ های سنگی را بشکنید تا الماس ها و سنگ های قیمتی را از داخل انها بیرون اورده و به کلکسیون شخصی اکتشافات خود اضافه کنید !

Rail Rush

ویژگی ها بازی Rail Rush :

  • 18 نوع کاراکتر مختلف
  • قدرت ها و توانایی های ویژه و جالب
  • 10جهان مختلف و تعداد زیادی مراحل مخفی
  • گرافیک فوق العاده زیبا و خیره کننده
  • گیمپلی اکشن و سرگرم کننده
  • تعداد زیادی اچیومنت موجود در بازی
  • جدول امتیازات و امار بازی

راه های جدید و هیجان انگیز را پیدا کنید و از معدن های مختلف عبور کنید و به سوی مراحل ویژه بروید تا سنگ های قیمتی بیشتری را به دست اورید ! ویژگی های بسیار مهیجی در محیط و گیمپلی بازی در 10 نوع مختلف گرد اوری شده است : حمله از میان غار های دیوانه , مبارزه با زامبی ها در غار ها , در سرزمین عجایب رویاهایتان را به حقیقت تبدیل کنید.

جنگل های سرسبز امازون , غوطه ور شدن در جهان زیر دریا , رانندگی در سرزمین وحشت , سرزمین برف , حرکت در محیط کارخانه ها , راه خود را در میان جنگل های ژوراسیک پیدا کنید و معبد فرعون را پیدا کنید . همگی موارد ذکر شده دست به دست هم داده و شما را از سناریوی منحصر به فرد بازی Rail Rush شگفت زده خواهد کرد !


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download
bpnew1

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام