بازی زیبا و چالش برانگیز Rally Racer Drift

گرافیک عالی و جزئیات بالا به نسبت حجم

گیم پلی سرگرم کننده و در عین حال دشوار

محصول استودیوی VO Digital Arts کشور ترکیه

نسخه معمولی + نسخه مود شده

به همراه ویدئوی گیم پلی تریلر بازی

مسابقات رالی از جمله پر مخاطره ترین مسابقات ماشین سواری هستند. این مسابقات به اندازه خطرناک بودنشان، چالش برانگیز و دشوار نیز هستند. اما این دسته مسابقات عاشقان خاص خودشان را دارند. معمولاً مسابقات رالی در زمین های خاکی و جاده های صعب العبور برگزار می شوند و با این موضوع، دیدن ماشین های آغشته به گِل چیز عجیبی نیست. بازی های زیادی هم با مضمون مسابقات رالی ساخته و عرضه شده اند. بازی Rally Racer Drift محصول استودیوی VO Digital Arts نیز از جمله ی همین بازی های محبوب می باشد که توانسته است در گوگل پلی نزدیک به 50 میلیون بار دانلود داشته باشد.

Rally-Racer-Drift

ویژگی ها :

  • گرافیک مناسب و جزئیات بالا
  • گیم پلی سرگرم کننده، دشوار و چالش برانگیز
  • وجود بیش از 8 نوع خودروی مسابقه ای مخصوص رالی
  • وجود مراحل مختلف
  • وجود مکان ها و زمین های گوناگون
  • امکان دریفت کشیدن حرفه ای
  • واقع گرایانه بودن حرکات خودروها بر اساس اصول فیزیکی
  • بهینه سازی شده برای اجرای روان بر روی موبایل ها و تبلت های اندرویدی

معرفی بازی Rally Racer Drift

سری بازی های مسابقه ای همواره برای تمام بازیکنان محبوب و تکرار نشدنی هستند. مسابقات رالی هم از جمله مسابقاتی هستند که طرفداران بسیاری دارند. سطح سختی و دشواری این سری از مسابقات به خاطر جاده های پر پیچ و خم و خطرناک، اگرچه کمی بیشتر است اما به همان مقدار هم هیجان بیشتری در این مسابقات وجود دارد. بازی های زیادی در زمینه مسابقات رالی عرضه شده اند که بازی محبوب Rally Racer Drift از جمله ی این بازی ها می باشد.

Rally Racer Drift عنوان یکی از بازی های مربوط به مسابقات رالی و ماشین سواری جاده ای می باشد که توسط استودیوی VO Digital Arts کشور ترکیه تولید و به صورت رایگان (با قابلیت پرداخت درون برنامه ای) عرضه شده است. در این بازی شما در نقش رانندگان حرفه ای مسابقات رالی به میدان رقابت پا می گذارید و با رقبای حرفه ای خود، به رقابت می پردازید. همانطور که از نام بازی هم پیداست (Rally Racer Drift) کشیدن دریفت های بی نقص و به موقع در این بازی حرف اول را می زنند. چرا که همیشه جاده های مسابقات رالی پیش بینی نشده و پر از پیچ و خم هستند؛ بنابراین، شما باید به قدر کافی در کنترل ماشین مهارت داشته باشید و آشنا بودن به نحوه دریفت کشیدن، در این مورد به شما کمک شایانی خواهد کرد.

در Rally Racer Drift نزدیک به 8 نوع ماشین مسابقه ای و مخصوص مسابقات رالی از برندهای مختلف وجود دارند. همچنین ده ها مرحله و مکان مختلف در جاده ها و پیست های مختلف نیز در این بازی دیده می شود. به یمن طراحی عالی سازندگان، در Rally Racer Drift شاهد یک گیم پلی طبیعی و واقع گرایانه هستیم که این عناصر باعث چالش برانگیز شدن این بازی شده است. همچنین بخش گرافیکی بازی نیز بسیار مناسب طراحی شده است و قابلیت بهینه سازی شده آن، اجرای Rally Racer Drift در بهترین حالت ممکن را تضمین می کند.