بازی اکشن رمبو Rambo برای اندروید

+ به همراه تریلر رسمی بازی

+ دیتای بازی به صورت کامل

فروش با قیمت 4.7 دلار در پلی استور

Rambo نام بازی اکشن و جنگی برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که با الهام از فیلمی با همین نام توسط Creative Distribution Ltd عرضه شده است. بازی که در سراسر آن شاهد جنگ هایی وحشتناک خواهید بود.

Rambo

ویژگی ها:

  • دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و جذاب
  • جنگ با افراد مختلف که به عنوان دشمن شما تلقی می شوند
  • وجود سلاح های کشنده و قدرتمند برای جنگیدن
  • انجام بازی در محیط های مخوف و مختلف
  • دارای گرافیک بسیار عالی و شگفت انگیز

 

سری فیلم های رمبو با بازی سیلور استالونه از شاهکارهای سینما می باشند که چندین سری از آن نیز عرضه شد. در این فیلم ها سیلوستر استالونه نقش یک سرباز کهنه کار را بازی می کرد که در ماموریت هایی بسیار خطیر به تنهایی با گروهی از افراد درگیر می شد. این بار در سایت ApkTops برای علاقه مندان به این فیلم ها، همین بازی را که تحت عنوان Rambo منتشر شده است را اماده کرده ایم.

در بازی Rambo شما در نقش رمبو باید بتوانید ماموریت هایی که به شما محول می شود را با موفقیت انجام دهید. شما باید در مکان هایی متفاوت به دنبال نیروها و سربازهای دشمن باشید و بتوانید آنها را نابود کنید. برای این کار اسلحه های مختلفی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که می توانید از آنها استفاده کرده و دشمنان را نابود کنید. دشمن های شما در این بازی افراد آموزش دیده ای هستند که گاها کشتن آنها نیز بسیار دشوار است. این افراد دارای اسلحه می باشند و از خودشان دفاع می کنند. در بازی Rambo شما شاهد حضور شخصیت اصلی بازی نخواهید بود و تنها دستان وی و تفنگی که در دست دارد را مشاهده میکنید. اما تصاویری از رمبو در هنگام بازی کردن به شما نمایش داده می شود که مشابهت زیادی با محیطی که در آن گرفتار شده اید، دارد.

بازی Rambo با سبک تیراندازی عرضه شده است که در آن شما باید از اسلحه های مختلف استفاده کرده تا بتوانید ماموریت هایی که به شما محول می شود را انجام دهید. در این بازی شاهد گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای خواهید بود. اگر از علاقه مندان به بازی های سبک اکشن/تیراندازی هستید توصیه می کنیم به هیچ وجه Rambo را از دست ندهید.