بازی ورزشی کریکت اندروید Real Cricket

با بیش از ده میلیون دانلود از پلی استور

در میان بازی های ورزشی اندروید، جای بازی کریکت کاملا خالی بود و این خلاء به خوبی حس می شد، تا این که Nautilus Mobile اقدام به عرضه بازی با همین سبک برای اسمارت فونهای اندرویدی کرد. بازی که در آن، کریکت به خوبی شبیه سازی شده بود و هم اکنون شاهد عرضه جدیدترین نسخه از همین بازی با نام و ورژن Real Cricket 17 هستیم!

ویژگی ها:

  • انتخاب از میان 16 تیم ملی و 8 تیم منتخب
  • کنترلگر بسیار ساده و روان که انجام بازی را لذت بخش تر می کند
  • دارای گرافیک شکفت انگیز و منحصر به فرد
  • وجود انیمیشن های بسیار زیبا و دیدنی
  • وجود دستاوردهای مختلف در طول بازی

Real Cricket 17 را می توان به عنوان بهترین بازی شبیه ساز کریکت به حساب آورد که در آن شما به عنوان یک کریکت باز باید بتوانید در بازی ها شرکت کرده و با شکست دادن تیم های حریف، امتیازات بیشتری را از آن خود کنید.

در این بازی تیم های مختلفی حضور دارند که می توانید از میان 16 تیم ملی و 8 تیم منتخب، تیم مورد علاقه خود را برای انجام بازی انتخاب کنید. امکان شرکت در انواع لیگ ها و کاپ های مختلف نیز فراهم شده است تا به این ترتیب بتوانید به عنوان نفر اول در لیگ یا کاپ مذکور انتخاب شوید. این برد، می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی امتیازات شما و امتیازاتی که به دست می آورید داشته باشد. همچنین دستاوردهای متفاوتی نیز در بازی وجود دارند که می توانید آنها را به دست بیاورید.

بازی Real Cricket 16 دارای کنترلگر بسیار عالی و روانی می باشد. در این بازی کنترلگر بازی به گونه ای طراحی شده است که می توانید به سادگی و به صورت کامل کنترل بازی را در دست خود داشته باشید.

محل قرار گیری دکمه های کنترل به خوبی جایگذاری شده اند تا دسترسی به تمام بخش ها جهت کنترل بازی، فراهم باشد. گرافیک بسیار عالی و خیره کننده بازی در کنار حجم نسبتا کمی که این بازی دارد، در واقع جای هیچ نقدی را باقی نگذاشته است. اگر از علاقه مندان به بازی های ورزشی هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه Real Cricket 16 را از دست ندهید.

Mod:

* Removed all types of ads completely
* Unlimited coins
* Unlocked & unlimited all bats (ss yuvi 20-20, gn omega xrd, ss tom matrix, gray nicolls oblivion e41)
* Unlocked & unlimited all balls (gray nicolls hurricane, ss league special, ss county, gray nicolls legue ball crown)
* Unlocked & unlimited all shoes (ss elite, gray nicolls omega xrd pro, gray nicolls sigma spike, velocity shoe pro sole)
* FB Facebook login works
* Made app size smaller with highly compressed OBB/Data
* In-App updater added for future MOD updates