Realm Defense: Epic Tower Defense Strategy Game

بازی برج دفاعی و قهرمانان افسانه ای  Realm Defense: Hero Legends TD

تست شده با اجرای افلاین

Realm Defense: Hero Legends TD یکی دیگر از بازی های زیبا و سرگرم کننده با گیم پلی فانتزی و قابل قبول برای دفاع از قلمرو در سبک بازی های استراتژیکی است که توسط استودیو بازی سازی Babeltime Inc برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و منتشر شده است. با استفاده از انواع مختلفی از قدرت و توانایی های منحصر به فرد و  ویژه این بازی می توانید از دست مجرمان خلاص شده و در بیش از 100 سطح هیجان انگیز با ان ها به مبارزه بپردازید.

 

ویژگی های بازی Realm Defense

  • دارا بودن بیش از 100 سطح با حالت های مختلف بازی
  • دارای دنیای چندگانه برای بازی با 4 برج مختلف
  • امکان رقابت در مسابقاتمختلف و دریافت جایزه بزرگ
  • دارا بودن قهرمانان قدرتمند با توانایی های منحصر به فرد
  • دارای منظره زیبا و انیمیشن  و شخصیت های جذاب
  • صدا گذاری جذاب و هیجان انگیز با المنت های گوش نواز
  • دارای گرافیک خیره کننده و زیبا با گیم پلی اعتیاد اور

 

Realm Defense: Hero Legends TD یک چالش برج دفاعی ست که در دنیای فانتزی جادویی صورت میگیرد که بیش از 40 مرحله با حالت های بازی مختلف را در جهان های متعدد برای بازی هر کدام با 4 برج مختلف را مشمول شده و ان را با شیوه ای جدید به نمایش گذاشته است. مواجه شدن با کارفرمایان حماسی، انواع بسیار متنوعی از دشمنان همراه با چالش های متعدد، مناظر و انیمیشن های شخصیت زیبا، وجود دنیای چندگانه هر کدام با 4 برج مختلف، رقابت در مسابقات مختلف برای نشان دادن مهارت های برج دفاعی خود، مبارزه کردن با روسای مختلف، وجود انواع مختلفی از دشمنان مانند گوبلین ها، اسکلت ها و … از دیگر قابلیت های سرگرم کننده این بازی به شمار میرود.

برای توقف شر در این بازی برج دفاعی برجسته، در طول راه دشمنان عجیب و باور نکردنی را با استراتژی های هوشمندانه خود مغلوب ساخته، روستاییان درمانده را نجات داده و منابع مهم را جمع اوری کنید تا بتوانید قهرمانان افسانه ای را با توانایی های مرگبار استخدام کرده و از برج خود دفاع کنید.