صداهای آرامش بخش طبیعت و باران Relax Rain Rain Sounds

نسخه پرمیوم و فول آنلاک

گوش دادن به صداهای آرامش بخش همانطور که از نامشان نیز پیداست می تواند سبب ایجاد آرامش در افراد شوند. اگر شما نیز از علاقه مندان به صداهای آرامش بخش هستید توصیه می کنیم به هیچ وجه Relax Rain Rain Sounds را از دست ندهید. این نرم افزار مجموعه ای از زیباترین صداهای آرامش بخش طبیعت می باشد که می توانید به آنها گوش دهید یا برای زنگ گوشی و یا به عنوان زنگ هشدار گوشی (آلارم) آن را قرار دهید.

relax-rain-rain-sounds

ویژگی ها:

  • دارا بودن بیش از 30 صدای آرامش بخش طبیعت و بارش باران با کیفیت بالا
  • بدون نیاز به اتصال به اینترنت و کار در حالت آفلاین
  • دارا بودن تایمر سیستم که سبب محو شدن صدا خواهد شد
  • توقف و ادامه صداهای در حال پخش
  • توقف خودکار به هنگام دریافت تماس
  • قابلیت کنترل کردن صدا

 Relax Rain – Nature sounds مجموعه ای از زیباترین  و آرامش بخش ترین صداهای طبیعت برای گوشی های اندروید می باشد. با نصب این مجموعه بر روی گوشی خود، هر زمان که لازم داشتید می توانید به صداهای مختلف از طبیعت مانند صدای باران، صدای دریا، صدای پرندگان و … گوش دهید. شما می توانید از فایل های صوتی که در این بسته گنجانده شده است به عنوان زنگ تماس و یا زنگ هشدار استفاده کنید.

در این نرم افزار این امکان را خواهید داشت تا تایمر برنامه را تنظیم کنید تا بعد از مدت زمانی خاص شاهد محو شدن صدای در حال پخش شوید. همچنین این امکان برایتان وجود خواهد داشت که صداها را به پس زمینه گوشی انتقال دهید و خودتان به انجام کارهای دیگر با گوشی مشغول شوید.

نرم افزار Relax Rain Rain Sounds برای کسانی که به دنبال خوابی راحت در شب ها هستند، بسیار مناسب است!


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download
bpnew1

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام