برنامه کنترل تلویزیون برای تلویزیون های سامسونگ 

Remote for Samsung TV

Remote for Samsung TV نرم افزار کنترل مجازی تلویزیون می باشد که با استفاده از آن می توانید تلویزیون خانگی خود را تحت کنترل داشته باشید. این نرم افزار به صورت کاملا رایگان عرضه شده است. این نرم افزار با اکثر تلویزیون های سامسونگ که دارای وای فای می باشند، سازگاری دارد که البته لیست تلویزیون های ساپورت شده در ادامه نیز آورده شده است.

Remote-for-Samsung-TV

ویژگی ها:

  • عرضه شده به صورت کاملا رایگان
  • قابلیت اتصال به تلویزیون از طریق وای فای
  • سازگاری با تلویزیون های عرضه شده توسط سامسونگ
  • دارای ظاهری بسیار زیبا و جذاب برای کنترل تلویزیون
  • مشابه یک کنترل کاملا واقعی

برای استفاده از این نرم افزار شما از طریق وای فای باید به تلویزیون متصل شوید. به همین منظور تلویزیون شما باید از وای فای پشتیبانی کند و همچنین پیغام همگام سازی با گوشی را در تلویزیون تایید کنید. از آنجایی که این برنامه از طریق وایرلس فعالیت می کند، لذا نیازی نیست که زیاد به تلویزیون نزدیک باشید تا بتوانید آن را کنترل کنید.

اگر برای تایید کردن پیغام تاییدیه در تلویزیون با مشکل مواجه شدید شما می توانید آن را از مسیر Menu / Network / AllShare Settings دوباره تغییر دهید.

این ریموت کنترل به گونه ای طراحی شده است که تمام عملکردهای لازم برای تحت کنترل داشتن تلویزیون را می توانید به سادگی در دسترس داشته باشید به گونه ای که تصور خواهید کرد در حال کار با این کنترل واقعی هستید.

این نرم افزار با تلویزیون های مذکور در زیر سازگاری دارد:

– Series C (2010) with internet
– Series D (2011) with All Share
– Series E (2012) with All Share
– Series F (2013) with All Share