بازی شبیه ساز ماموریت نجات RESCUE: Heroes in Action

RESCUE: Heroes in Action بازی شبیه ساز آتش نشانی می باشد که با قیمت 2.82 دلار در سایت گوگل پلی برای دانلود قرار داده شده است. مدت ها پیش بود که بازی تحت عنوان “RESCUE: Everyday Heroes” برای کامپیوتر عرضه شد که همان زمان نیز توانست کاربران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند. این بار قصد معرفی شبیه سازی از همین بازی تحت عنوان RESCUE: Heroes in Action که برای اندروید عرضه شده است را داریم.

RESCUE

ویژگی ها:

  • یادگیری آسان گیم پلی آتش نشانی
  • قابلیت سفارشی سازی لباس و وسایل آتش نشان با رنگ های مختلف
  • وجود حالت های مختلف آتش نشانی در شهرهای بزرگ از جمله فرود اضطراری توسط هواپیما، انفجار گاز، تصادف ماشین و شعله در پالایشگاه نفت
  • کنترل نوآورانه برای مهار آتش و وسایل آتش نشانی
  • شبیه سازی بسیار عالی بازی کامپیوتر پر فروش “RESCUE: Everyday Heroes”
  • آنلاک شدن آپگردهایی مانند تانک های بزرگتر، افزایش قدرت آب آتش نشانی، افزایش محدوده شلنگ، افزایش ظرفیت تانکر و کمک به افزایش بهره وری عملیاتی  تیم ملی خود
  • تمام اعضای تیم شما دارای بیوگرافی منحصر به فرد خود می باشند

برای آن دسته از کسانی که به بازی های شبیه آتش نشانی علاقه مند هستند، توصیه می کنیم که به هیچ وجه بازی RESCUE: Heroes in Action  را از دست ندهند. این بازی شما در نقش مامور آتش نشانی قرار خواهد داد که باید بتوانید ماموریت هایی را که به شما محول می شود را به نحو احسن انجام دهید. در این بازی یک تیم در اختیار شما قرار داده شده است که شما باید از آنها استفاده کنید و ماموریت هایی که مربوط به تیم آتش نشانی است را انجام دهید.

تیم شما هرکدام دارای شخصیت منحصر به فرد خود می باشند و شاهد افراد تکراری در آنها نخواهید بود. در این بازی ماموریت های مختلفی برای کاربران در نظر گرفته شده است. از نجات دادن جان افرادی که تصادف کرده اند تا نجات دادن کسانی که در خانه های آتش گرفته گرفتار شده اند. محل ماموریت ها در نقشه ای که در بازی مشاهده خواهید کرد، به شما نمایش داده میشود و باید به آن محل برسید تا بتوانید ماموریت را پیش ببرید. البته لازم به ذکر است که ماموریت های شما طبف نسبتا گسترده ای را در بر می گیرند و شما باید به عنوان آتش نشان، به تمام شهر رسیدگی کنید و مشکلاتی که پیش آمده است را حل کنید.

شما از ماشین آتش نشانی برای منتقل شدن به محل های حادثه استفاده خواهید کرد. هدایت و رانندگی ماشین نیز به عهده خود شما خواهد بود. به هر ماموریتی که بروید، ابزارهای لازم برای مقابله با آن در اختیارتان قرار خواهد گرفت. برای مثال هنگامی که شما برای خاموش کردن خانه ای که آتش گرفته بروید، باید از شلنگ آب استفاده کنید تا بتوانید آتش را مهار کنید. کنترل ماشین و همچنین ابزارهایی که از آنها استفاده خواهید بسیار نوآورانه طراحی شده است و شما به بهترین شکل ممکن بر روی انها کنترل خواهید داشت.

در بازی به ازای هر ماموریتی که انجام دهید، بسته به میزان سختی آن به شما پاداش هایی تعلق میگیرد. با استفاده از این پاداش ها، امکان سفارشی سازی و ارتقاء وسایل و ابزارهای کارتان را خواهید داشت. شما می توانید برای آتش نشان ها لباسهایی بهتر خریداری کنید و ظاهر آنها را تغییر دهید. امکان خرید ماشین آتش نشانی با مخزن بزرگتر نیز برای کاربران فراهم شده است. همچنین شما می توانید شلنگ و محدوده آن را نیز ارتقاء دهید تا با قدرت بیشتری امکان آب پاشی داشته باشد.

هیچ شکی وجود ندارد که بازی RESCUE: Heroes in Action به عنوان یکی از بهترین و شاید به جرئت بتوان گفت بهترین بازی در سبک آتش نشانی برای اندروید می باشد که در سایت ApkTops آن را برایتان آماده کرده ایم. در ادامه می توانید این بازی را به همراه دیتا با لینک مستقیم دریافت کنید.