بازی کسب تجربه و چالش های اشپری با گوردن رمزی در رستوران داش RESTAURANT DASH, GORDON RAMSEY

GORDON RAMSAY نام همان سراشپز بزرگ و معروف است که در رستوران خود سعی دارد تا بهترین غذا های دنیا را خلق کرده و طعم های ماندگاری در ذهن مشتریانش به جای بگذارد. بازی شبیه سازی شده RESTAURANT DASH, GORDON RAMSEY توسط کمپانی معروف glu برای کاربران گوشی های اندروید منتشر و عرضه شده است. در این بازی محبوب با طبخ غذاهای متنوع به رقابت با سایر بازیکنان در سرتا سر جهان بنشینید.

GORDON RAMSAY

ویژگی ها:

  •  انتخاب نغییر ظاهر سراشپز شخصی خود
  • امکان انجام بازی به صورت انلاین و رقابت با سایر بازیکنان در سرتاسر جهان
  • امکان ارتقا دستور العمل های خود برای کسب پاداش
  • امکان پخت و پز با سرعت و استراتژی خاص
  • گیم پلی اعتیاد اور در کنار گرافیک عالی با صداگذاری هیجان انگیز

 

در بازی RESTAURANT DASH, GORDON RAMSEY در نقش کاراکنر اصلی بازی به نام GORDON RAMSAY نقش افرینی کنید و به ماموریت های مختلف خود را به درستی انجام دهید. به سراسر جهان سفر کنید و مهارت های خود را در رستوران های منحصر به فرد با طبخ غذاهای متنوع نشان دهید و امپراطوری تان را در رستوران داری بسازید. در این بازی با جذابیت های خاص دنیای اشپری بیشتر اشنا شوید و شروع به پخت غذاهای خوشمزه و لذیذ کنید. سالن های نمایش در این بازی عالی هستند. دستورالعمل های خود را با جمع اوری ایتم های کمیاب و منحصر به فرد برای رسیدن به پاداش ارتقا دهید و با سایر اشپز ها در دنیا رقابت کنید. انتخاب ظاهر سراشپز شخصی از دیگر قابلیت های زیبای این بازی کژوال و دوست داشتنی می باشد.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام