Revolution Offroad : Spin Simulation

بازی سرگرم کننده و زیبای Revolution Offroad

گرافیک مثال زدنی با طراحی های واقع گرایانه
گیم پلی جذاب در سبک مسابقات آفرود

محصول استودیوی Rooster Games

Revolution Offroad عنوان دیگری از بازی های سبک مسابقات آفرود از استودیوی Rooster Games می باشد. Revolution Offroad اگرچه شباهت زیادی با بازی های دیگر این استودیو دارد، اما باید گفت که این بازی به نسبت نسل های قبل خود تفاوت های اندک و بهبودهایی نیز داشته است.

Revolution Offroad دانلود بازی انقلاب ماشین های آفرود + مود برای اندروید

ویژگی های بازی انقلاب ماشین های آفرود

  • شبیه ساز حرفه ای رانندگی با ماشین های آفرود
  • گرافیک و طراحی های عالی
  • طراحی های واقع گرایانه و طبیعی
  • گیم پلی چالش برانگیز و روان در سبک بازی های مسابقه ای و شبیه سازی
  • وجود خودروهای مخصوص مسیرهای آفرود
  • وجود مسیرها و مراحل دشوار در مناطق مختلف
  • امکان خرید خودروهای بهتر و ارتقاء آن ها

معرفی و بررسی بازی Revolution Offroad

بازی Revolution Offroad مثل دیگر بازی های استودیوی Rooster که بر اساس شبیه سازی وسایل نقلیه هستند می باشد و به شبیه سازی خودروهای آفرود مربوط می شود. این بازی بعد از بازی های محبوبی همچون Truck Evolution : Offroad 2 و Racing Horizon : Unlimited Race که پیش از این توسط همین استودیوی تولید شده بودند ساخته و برای سیستم عامل های Android و iOS منتشر شده است.

در بازی Revolution Offroad شما به عنوان یک راننده ماهر ماشین های آفرود و کراس وارد میدان رقابت با دیگر رقبا شده و می بایست در مسیرهای سخت و دشوار خودروی خود را به خوبی کنترل کرده و از این مسیرها عبور دهید. در این بازی ده ها مرحله و مکان مختلف با دشواری های خاص وجود دارند. از مسیرهای کوهستانی و خطرناک گرفته تا مسیرهای گلالود و جنگلی، رودخانه ها، تپه ها و …

در Revolution Offroad همچنین امکان خرید ماشین های بهتر با امتیاز و پولی که به دست می آورید وجود دارد. همچنین شما قادر هستید تا این خودروها را ارتقاء بدهید. گرافیک و طراحی های بازی به طرز شگفت انگیزی جذاب می باشند. این بازی با حجم مناسبی که دارد، اما در عین حال جزئیات گرافیکی خیره کننده ای از محیط و ماشین ها را ارائه می دهد. گیم پلی واقع گرایانه و طبیعی بازی نیز به جذابیت Revolution Offroad کمک شایانی کرده است.