Rhonna Designs

برنامه ویرایشگر حرفه ای تصاویر Rhonna Designs – Photo Editor

جدیدترین نسخه نرم افزار+ فایل دیتای مورد نیاز 

Rhonna Designs – Photo Editor نرم افزاری جهت ویرایش تصاویر درگوشی های همراه اندرویدی می باشد که با استفاده از آن می توانید طرح های جدید برای عکس های خود ایجاد کنید و عکس های معمولی خود را زیبا و شگفت انگیز کنید.

ویژگی ها:

  • قابلیت ویرایش کردن تصاویر با رنگ و لعابی جدید
  • استفاده از افکت های بسیار جذاب و زیبا
  • دارا بودن فریم هایی خاص و ویژه برای اطراف تصاویر
  • قابلیت تنظیم کردن روشنایی و کنتراست تصاویر

هیچ شکی وجود ندارد که شما نیز بارها با گوشی همراه خود عکس گرفته اید و شاید دفعات بسیار زیادی تصمیم گرفته باشید که از نرم افزاری جهت ویرایش تصاویر خود استفاده کنید تا رنگ و لعابی جدید به آن ببخشید. اگر چنین است، برنامه Rhonna Designs – Photo Editor می تواند یک انتخاب مناسب و عالی برای شما باشد.

با استفاده از این نرم افزار و امکانات بی نظیری که در اختیار شما قرار می دهد، می توانید تصاویری بسیار زیبا و جذاب ایجاد کنید. این نرم افزار دارای افکت های بسیار جذاب و زیبایی می باشد که می توانید از آنها بر روی تصاویر خود استفاده کنید. فریم های بسیار شگفت انگیز و جدیدی نیز در این برنامه وجود دارند که امکان استفاده از آنها به عنوان قاب تصاویر، وجود خواهد داشت. همچنین شما می توانید از دیگر ابزارها نظیر تنظیم کننده نور و کنتراست تصاویر، تغییر دهنده سایز تصویر، چرخش تصاویر و … برای سفارشی کردن تصویر خود استفاده کرده و تصویری مطابق با سلیقه خودتان ایجاد کنید.