مسنجر رینگ ringID- Free Video Call & Chat

با ظاهر و کارکردی مشابه تلگرام

مدت هاست که مسنجر تلگرام توانسته است محبوبیتی وصف ناشدنی در میان کاربران به دست بیاورد. به طوری که در حال حاضر به عنوان محبوب ترین مسنجر برای سیستم عامل اندروید شناخته می شود و دارای کاربران بی شماری از سراسر جهان می باشد. اما یک سری از مشکلات نظیر سرعت پایین که در بسیاری از اوقات شاهد آن هستیم، از جمله دلایلی است که باعث می شود برخی از کاربران از این مسنجر به سطوح آمده و به همین دلیل به دنبال مسنجر دیگری باشند که بتوانند به عنوان جایگزین تلگرام از آن استفاده کنند. اگر شما نیز جزوء همین دسته از کاربران هستید پیشنهاد می کنیم ما با همراه باشید.

ringID- Free Video Call & Chat

ویژگی ها:

  •  قابلیت برقراری تماس های صوتی با کیفیت بسیار بالا
  • وجود هزاران استیکر رنگی بسیار جذاب و شیک
  • دریافت جدیدترین خبرها و به روز ماندن در مورد اخبار جهان
  • به اشتراک گذاری عکس و ویدئو و موسیقی در هنگام چت
  • ایجاد کردن دایره دوستان برای داشتن گروهی دوستانه

 

ringID- Free Video Call & Chat نام مسنجری جدید برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که با نصب آن می توانید با دوستان خود در ارتباط باشید. این مسنجر قدرتمند امکان برقراری ارتباط در بین افراد را می دهد و کافی است که مخاطب مورد نظرتان نیز این مسنجر را بر روی گوشی خود نصب داشته باشد تا بتوانید به صورت کاملا رایگان و تنها با استفاده از اتصال اینترنت، با دوستان خود در ارتباط باشید؛ بدون آن که هیچ گونه هزینه ای بابت ارسال پیام ها پرداخت کنید.

نکته بسیار جالب در مورد مسنجر رینگ، این است که بسیاری از کاربران آن را به عنوان یک جایگزین بسیار عالی برای مسنجر تلگرام به حساب می آورند چرا که ظاهر این مسنجر و کاربرد آن نیز شباهت بسیار زیادی با تلگرام دارد.

در مسنجر ringID قابلیت ارسال پیامک های متنی را خواهید داشت. شما می توانید به هر تعدادی که می خواهید برای دوستان خود پیامک های متنی ارسال کنید. امکان ارسال کردن شکلک های ایموجی و استیکرها نیز در برنامه رینگ آی دی فراهم شده است که برای بیان احساسات خود می توانید مورد استفاده قرار دهید.

در این نرم افزار ارتباطی، قابلیت برقراری تماس های صوتی نیز گنجانده شده است. شما می توانید با وضوح بسیار بالا با افراد دیگر به صورت صوتی در ارتباط باشید. این تماس ها می توانید از طریق ارتباطات وای فای،3G،2g و… قابل برقراری است. در طول چت می توانید فایل های مالتی مدیا خود را به سادگی و با سرعت بالا برای مخاطبتان ارسال کنید. همچنین قابلیت ایجاد گروه (Circle) نیز فراهم شده است و با اضافه کردن دوستان خود به آن می توانید گروهی شخصی داشته باشید که با دوستان یا همکاران خود در ارتباط باشید.