امتیاز در گوگل پلی : 4.2 از 5

مطمئنا شما هم در قسمت مخاطبین گوشی اندرویدی خود مخاطبان و شماره هایی را دارید که روزانه به تعداد دفعات بیشتری با آن ها از طریق مکالمه و اس ام اس ارتباط دارید و می توان اینگونه گفت که این مخاطبان برایتان نسبت به سایرین ارجحیت دارند .

Ringo Pro Text & Call Alerts 1.5.4

حالا این سوال را بپرسیم که آیا دوست دارید برای این مخاطبین خاصتان زنگ تماس و اس ام اس متفاوت بگذارید تا هنگامی که با شما تماس می گیرند و یا به شما اس ام اس می دهند اگر گوشی اندرویدی تان در دسترس نبود هم از صدای زنگ تماس و اس ام اس این مخاطبین متوجه آن ها شوید ؟ Ringo Pro: Text & Call Alerts نرم افزاری است که می تواند این قابلیت را براینان فراهم کند .

ویژگی ها :

  • امکان قرار دادن فایل mp3 برای زنگ و برای هر مخاطب دلخواه
  • امکان قراردادن هر فایل mp3 برای پیامک ها برای هر مخاطب دلخواه
  • تنظیم لحن های مختلف برای پیام های هر مخاطب، و کنترل رنگ LED (در صورت پشتیبانی)،
  • سفارشی سازی همه جنبه ای از زنگ و اطلاع رسانی SMS
  • امکان گروه بندی مخاطبین و سفارشی سازی زنگ برای آنها

تـــوجه:  

درصورتی که از برنامه های GO SMS Pro یا Handcent استفاده میکنید، توجه داشته باشید که این برنامه ها نوتیفیکیشن اس ام اس را در برنامه های دیگر (از جمله Ringo) غیرفعال میکنند که درنتیجه باعث عدم عملکرد برنامه Ringo خواهند شد، برای رفع این مشکل:

– در GO SMS Pro به مسیر Menu / Settings / Advanced tab / Notification Settings بروید و تیک Notifications را بردارید، سپس به Receive Settings بروید و تیک Disable other message notification را بردارید.

– در Handcent به مسیر Menu / Settings / Application Settings بروید، Default Messaging Application را انتخاب و غیرفعال (Disable) کنید، سپس Lower priority را روشن کنید.