Ringtones Complete

دسترسی به مجموعه ای از زنگخورها با Ringtones Complete

بیشتر از 400 زنگخور بسیار زیبا و گوش نواز

معمولا کاربران برای هر قسمت از زنگ های هشدار گوشی خود، زنگ های متفاوتی را انتخاب می کنند. اما شاید برخی از مواقع انتخاب کردن زنگ های متعدد و مناسب برای بخشهای مختلف گوشی کاری دشوار باشد. اگر شما نیز چنین مشکلی دارید و نمی توانید آلارمی مناسب برای بخش های مختلف استفاده کنید، توصیه می کنیم حتما برای یک بار هم که شده برنامه Ringtones Complete را امتحان کنید.

Ringtones-Complete

ویژگی ها:

  •  جمع  آوری تمام فایل های صوتی از برنامه های همین سازنده
  • زنگ های حرفه ای تجاری بسیار زیبا و جذاب
  • حاوی زنگ های کوتاه برای اس ام اس، ایمیل، صندوق پستی
  • شامل زنگ های موبایل قدیمی و کلاسیک
  • شامل زنگ ها و صداهای منحصر به فرد و بسیار زیبا
  • شامل زنگ های افزایشی و کاهشی
  • صداهایی برای زنگ هشدار و الارم ساعت گوشی

 

Ringtones Complete نام نرم افزاری شامل بیش از 400 رینگتون بسیار جذاب و زیبا برای گوشی های اندروید می باشد. در این نرم افزار علاوه بر رینگتون ها، همچنین تعداد بسیار زیادی آهنگ هشدار برای آلارم ساعت، اس ام اس، دریافت ایمیل، صندوق صوتی و … نیز گنجانده شده است. استفاده از این برنامه برای قرار دادن اهنگ های دلخواه بر روی آلارم دهنده های گوشی بسیار ساده است و کافی است آهنگی که می خواهید بر روی زنگ گوشی یا بخش های دیگر گوشی قرار دارد را انتخاب کرده و سپس مکانی که ان زنگ باید به صدا بیاید را انتخاب کنید تا بعد از ان شاهد شنیدن صدای زنگ باشید.

تمام آلارم ها و زنگخورهایی که در Ringtones Complete قرار داده شده اند در دسته بندی های مرتب و منظمی قرار گرفته اند. این دسته ها شامل موارد مختلفی نظیر زنگ های تلفن قدیمی، صدای زنگ، زنگ های کاهشی و افزایشی، زنگ های اعلام هشدار، زنگ های موبایل و … می باشد.

 

نکته:

اگر در هنگام استفاده از برنامه صدایی نشنیدید به بخش Options/Settings رفته و فایل صوتی را انتخاب کنید. یکی از سه گزینه Default, Soft, or Loud را انتخاب کنید.