Chef Fever: Crazy Kitchen Restaurant Cooking Games

بازی زیبا و مدیریتی Rising Super Chef: Cooking Game

سبک تفننی در مجموعه بازی های مدیریتی
محصول استودیوی Yan Ka Man هنگ کنگ
نسخه معمولی + نسخه مود شده

Rising Super Chef: Cooking Game بازی زیبا و مدیریتی از استودیوی هنگ کنگی Yan Ka Man می باشد که در سبک تفننی (Casual) برای سیستم عامل های اندروید عرضه شده است. این بازی هم مثل دیگر بازی های مدیریت زمان و آشپزی ، المان های گوناگونی دارد که برای بازیکنان علاقه مند به این سبک چالشی به یاد ماندنی خواهد بود. با برترین های اندروید در معرفی این بازی همراه باشید.

Rising-Super-Chef

ویژگی ها :

  • گرافیک فانتزی و کارتونی
  • گیم پلی ساده و مفهومی
  • سبک تفننی (Casual) برای گذران وقت
  • مدیریت رستوران سیار و امکان سفر به نقاط مختلف
  • وجود مراحل و بخش های بسیار چالش برانگیز مدیریت زمان
  • شخصیت پردازی های جالب
  • قابلیت ارتقاء آیتم ها برای افزایش سرعت و کیفیت کار
  • امکان پخت و پز غذاهای خوشمزه ای همچون Scramble Egg, Pizza, Hotdog, Hamburger و …
  • امکان مدیریت و شخصی سازی حرفه ای رستوران سیار خود

معرفی و بررسی بازی Rising Super Chef: Cooking Game

Rising Super Chef: Cooking Game یا ابر آشپز در حال ترقی عنوان یک بازی مدیریتی و آشپزی در سبک تفننی می باشد که توسط استودیوی هنگ کنگی Yan Ka Man توسعه داده شده است. در این بازی مثل ده ها فرانچایز دیگر در همین سبک، شما در نقش یک آشپز ماهر می بایست به رسیدگی و مدیریت یک رستوران بپردازید. یکی از بزرگترین تفاوت های این بازی با دیگر بازی های مشابه در نوع رستوران ها می باشد.

در Rising Super Chef: Cooking Game شما در نقش دختری جوان به نام Emma که در حال تبدیل شدن به یک آشپز جهانی و معروف می باشد هستید. در این بازی شما نه تنها در رستوران های مجهز و بزرگ آشپزی می کنید، بلکه تجربه آشپزی در یک رستوران سیار شخصی را نیز به دست می آورید. Emma از تجربه و مهارت خود استفاده کرده و یک رستوران سیار جذاب راه اندازی می کند. اما از طرف دیگر، او برای رستوران های بزرگ هم کار می کند و همین موضوع باعث شده است تا این آشپز جوان بسیار پر مشغله باشد.

برای همین شما باید به Emma کمک کنید تا به بهترین شکل ممکن به دریافت سفارشات، طبخ غذاها و سرو کردن آن ها بپردازد. برای این کار می توانید غذاهای مختلفی را بپزید و در مراحل بالاتر، دستور پخت غذاهای بیشتری را یاد بگیرید. همچنین می توانید رستوران های خود را شخصی سازی کرده و از آیتم های گوناگونی برای بهتر کردن آن ها استفاده کنید. در بازی Rising Super Chef: Cooking Game با رستوران سیار Emma به دور جهان سفر کنید و در بیش از 430 مرحله مختلف غذاهای خوشمزه را بپزید. فراموش نکنید که هر چه سریع تر به سفارشات رسیدگی کنید، رضایت بیشتر مشتری ها را به دست می آورید.