Rivals Rage بازی مسابقه ای جدید خشم رقبا اندروید

Rivals Rage یک بازی مسابقه ای جدید می باشد که این بازی توسط استودیو بازی سازی Timuz games طراحی و به صورت کاملا رایگان برای دانلود انتشار یافته است. امتیاز بازی در گوگل پلی 4.5 از 5 می باشد که بازی آفلاین و بدون دیتا می باشد.

Rivals Rage یک بازی سراسر هیجان می باشد که در این بازی مسابقه ای باید از مهارت های خود در زمینه جلو زدن از رقبا استفاده کنید و خود را در پایان بازی به عنوان پیروز بازی به رقبا ثابت کنید. این بازی ماشین هایی را در اختیار شما قرار می دهد که از سرعت و فناوری بالایی برخوردار می باشند که امکان تقویت یا خرید ماشین های جدید برای شما امکان پذیر می باشد.

دانلود Rivals Rage

ویژگی ها :

  • تجربه یک بازی همه جانبه
  • بازی در محیط های دیدنی و 3 بعدی
  • خرید ماشین های جدید و ارتقاء آن ها
  • گیم پلی سرگرم کننده و اعتیاد آور
  • نابودی رقبا با تیر اندازی به آن ها
  • بازی در مسیر و محیط های دیدنی
  • سازگار با انواع گوشی و تبلت ها

معرفی بازی Rivals Rage

در این بازی حشم رقبا شما می توانید رقبایی که در جلوی شما می باشند و یا قصد نابودی شما را دارند با تیر اندازی به آن ها باعث نابودی آن ها شوید. ماشین هایی که در اختیار شما قرار میگیرد دارای قدرت های بالایی می باشند که امکان اعمال سلاح روی آن ها برای شما امکان پذیر می باشد که از این طریق می توانید ماشین خود را تبدیل به یک ماشین جنگی کنید تا جدا از رانندگی در مسیر های مسابقه یک سلاح برای محافظت از خود در اختیار داشته باشید.

 


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید
بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...

دانلود فایل ها و راهنما

download
telegroom

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام