بازی پازلی راه نرفته اندروید Road Not Taken

عرضه شده توسط Spry Fox

استودیو و کمپانی های بازیسازی مختلف پی برده اند که برای ماندن در عرصه رقابت باید فکری به حال گیم پلی بازی هایی که عرضه می کنند داشته باشند. همانطور که می دانید مدتی بود که اکثر بازی های اندروید تکراری بودند و با گیم پلی مشابه عرضه می شدند که همین مسئله باعث می شود تا رغبت کاربران نسبت به استفاده از این بازی ها کاهش یابد. در این میان نیز شاهد عنوان هایی محدود با گیم پلی جدید بودیم. اما مدتی است که تعداد این عنوان ها به صورت چشم گیری افزایش یافته و به صورت هفتگی شاهد معرفی تعداد بیشتری بازی با گیم پلی نوآورانه و غیر تکراری هستیم.

road-not-taken

ویژگی ها:

  • وجود ماموریت های مختلف در بازی
  • استفاده از قدرت های ویژه برای کاراکتر اصلی
  • نجات دادن کودکانی که گیر افتاده اند
  • وجود دشمن های مختلف در بازی
  • انجام بازی از طریق های متفاوت
  • گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده

 

 نقد و بررسی بازی Road Not Taken :

Road Not Taken بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک پازلی برای سیستم عامل اندروید می باشد. بازی در جنگلی دور افتاده و بزرگ انجام می شود که سرمای زمستان از بارش برف در آن کاملا مشهود است. در هر مرحله از بازی شاهد ماموریت های مختلفی خواهید بود. پایه بازی، نجات دادن دختر بچه ای است که در هرکدام از مرحله ها باید سعی کنید تا او را از چنگ دشمنان نجات دهید. برای این کار مانع های مختلفی در سد راهتان وجود خواهد داشت که میبایست راه عبور از آنها را یافته و بتوانید آنها را پشت سر بگذارید. این مانع ها شامل دشمنانی است که سعی در حمله به شما را نیز خواهند داشت. برای جلوگیری از این وضعیت یا عبور از مانع ها امکان پرواز دادن موانع یا ضربه زدن را با چوب جادویی خود خواهید داشت.

اموراتی که در بازی اندروید Road Not Taken انجام خواهید داشت تاثیر به سزایی در روند گیم پلی آن خواهد داشت و داستان آن را تغییر خواهد داشت. همین این کارها می تواند نسبت به رابطه شما با مردم دهکده نیز تاثیر گذاشته و آنها را ضد یا موافق شما نماید. گیم پلی تاثیر گذار و جذاب بازی “راه نرفته” می تواند ساعت های  زیادی سرگرمتان کند تا از آن به عنوان یکی از بهترین بازی های اندرویدی یاد کنید.