بازی بسیار زیبا و هیجان انگیز Rogue: Beyond The Shadows

در سبک محبوب RPG یا نقش آفرینی

با گرافیک عالی و گیم پلی فوق العاده جذاب از نمای سوم شخص

نسخه معمولی + نسخه مود شده

به همراه فایل دیتا و ویدئوی تریلر رسمی بازی

درخواستی کاربران APKTOPS

آپدیت: نسخه مود شده قبلی حذف و نسخه مود شده جدید به همراه دیتای مجزا جایگزین شد.

توجه: هر دو نسخه تست شده و 100% سالم می باشند. همچنین گفتنی است که این بازی آفلاین و بدون نیاز به روت است.

در میان سبک های بازی، سبک RPG یا Role Playing Game (به فارسی: نقش آفرینی) یکی از محبوب ترین سبک ها می باشد. معمولاً معتبر ترین بازی های آنلاین و چند نفره در این سبک می باشند. سبک RPG تلفیقی از دو سبک اکشن و استراتژیک است و در تمامی حالات نمای این سبک از بازی ها سوم شخص و اغلب از بالا می باشد. در سیستم عامل های موبایلی مثل اندروید و آی او اس نیز شاهد ارائه بازی های زیادی در این سبک هستیم. باید بدون اغراق گفت که بازی Rogue: Beyond The Shadows یکی از بهترین نمونه های عرضه شده در این زمینه می باشد. با APKTOPS در معرفی این بازی زیبا همراه باشید.

Rogue-Beyond-The-Shadows

ویژگی ها :

  • گرافیک عالی و مدل سازی های بسیار خوب
  • گیم پلی حرفه ای و جذاب
  • سبک RPG یا نقش آفرینی
  • جو ترسناک و ماجراجویانه با داستان منحصر به فرد
  • دارای کنترلر آسان
  • قابلیت استفاده از سلاح های مختلف
  • توانایی مبارزه تن به تن یا پرتاب تیر و …
  • قابلیت استفاده از نیروهای ویژه
  • دشمنان مختلف از جمله magic, goblins, skeletons, lizards, gnolls, necromancers, golems

بازی Rogue: Beyond The Shadows

بازی Rogue: Beyond The Shadows یک بازی زیبا در سبک RPG و محصولی از استودیوی CodeStalkers می باشد که به صورت رایگان برای سیستم عامل های اندروید و iOS عرضه شده است. در این بازی شما وارد دنیایی فانتزی و پر از خطر خواهید شد و می بایست مسیری طولانی و مخاطره آمیز را بپیمائید. آن هم به صورت تنهایی و با رویارویی با انواع دشمنان و شیاطین مختلف…

داستان بازی Rogue: Beyond The Shadows :

داستان بازی Rogue: Beyond The Shadows در مورد شهروندی عادی از یک شهر می باشد که رابطه ای دوستانه با همسایگان و افراد آن شهر دارد و در حال گذران زندگی عادی خود می باشد تا اینکه روزی از خوابی به نظر بلند مدت بیدار شده و خود را تنها در اعماق جنگلی تاریک می یابد. او که هیچ چیزی از این حادثه به یاد نمی آورد بسیار گیج شده است و تنها چیزی که می داند این است که در چه شهری زندگی می کرده است. پس به سمت شهر حرکت می کند.

با گذراندن سختی های زیاد و برخورد با موجوداتی اهریمنی، او بالاخره با شهر خود باز می گردد اما دیگر همسایگان و افراد آن شهر او را نمی شناسند. به نظر می آید که او کاملاً تغییر کرده یا اینکه طلسمی عجیب شهر و آن سرزمین را تسخیر کرده باشد. او تصمیم می گیرد تا پرده از ماجرای عجیب این داستان بردارد. برای همین او راهی سفری خطرناک می شود. هر چه بیشتر به این مسائل دقت می کند، رد پای بیشتری از نیروهای فرا بشری و شیطانی می یابد. شما باید در نقش این مبارز از دل تاریکی و سایه ها عبور کنید و به داستان نهفته این بازی دست پیدا کنید.

سبک، گرافیک و گیم پلی بازی Rogue: Beyond The Shadows :

سبک بازی همانطور که گفته شد، RPG یا نقش آفرینی می باشد. شخصیت بازی مردی جوان با لباس شنل مانند می باشد. هویت و لباس شخصیت این بازی شباهت زیادی به شخصیت های سری بازی های Assassin’s Creed دارد. او لباسی کلاه دار دارد که چهره او را مخفی کرده است. همچنین مهارت های بالا در مبارزات و تنهایی او هم از دیگر شباهت های بین آنها است.

نمای بازی سوم شخص و از بالا می باشد. جزئیات گرافیکی بازی بسیار عالی و به نسبت حجم فوق العاده هستند. مدل ها کاملاً سه بعدی و رنگ بندی ها و نور پردازی های بازی در سطح قابل قبولی قرار دارند. گیم پلی روان و جذاب بازی از نکات مثبت و اصلی آن محسوب می شود. در Rogue: Beyond The Shadows بخش های مختلفی برای پر بار کردن بخش گیم پلی قرار داده شده اند که قابلیت ارتقاء تجهیزات، استفاده از نیروهای ویژه و … از جمله این عناصر هستند.

APKTOPS بازی زیبای Rogue: Beyond The Shadows را به درخواست کاربران جهت دانلود آماده کرده است. همچنین با توجه به سبک کاری APKTOPS ، ما این بازی را به صورت پکیج کامل یعنی نسخه معمولی + نسخه مود شده + دیتا به همراه ویدئوی تریلر رسمی بازی عرضه کرده ایم.

اسکرین شات های گرفته شده از بازی و نسخه مود شده توسط APKTOPS :

Rogue-01

Rogue-02