بازی ربات سازنده سقف Roofbot

عرضه شده توسط Double Coconut

+ به همراه نسخه مود شده بازی

پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

Roofbot بازی در سبک پازلی با گیم پلی جذاب، سرگرم کننده و نوآروانه است که توسط Double Coconut برای سیستم عامل اندروید در سایت پلی استور معرفی شده است و در دسترس کاربران قرار گرفته است.

roofbot

ویژگی ها:

  • دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و جذاب
  • استفاده از شکل های هندسی مختلف
  • تلاش برای افزایش استحکام سقف
  • استفاده از کاراکتری دوست داشتنی و جذاب
  • مشاهده رنگ های بسیار جذاب و چشم نواز
  • گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده

 

نقد و بررسی بازی Roofbot :

داستان بازی اندروید Roofbot در مورد رباتی است که وظیفه افزایش استحکام سقف ها را به عهده دارد. سقف هایی که در حال ریزش بوده و استحکام چندانی ندارند توسط این ربات تعمیر شده و استحکام آنها افزایش می یابد. به همین منظور شما وظیفه کنترل همین ربات را به عهده خواهید داشت و باید بتوانید استحکام سقف هایی که درون بازی وجود دارند را افزایش دهید.

در این بازی باید بتوانید از شکل های هندسی استفاده کرده و آنها را در مکان هایی که استحکامشان کاهش یافته بهره ببرید. اما نکته ای که حتما باید به آن توجه داشته باشید قرار دادن شکل مناسب با سوراخی است که قرار است در آن جایگذاری شود. همچنین باید به رنگ آن شکل نیز توجه داشته باشید تا از رنگی مناسب استفاده نمایید.

گیم پلی این بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده طراحی شده است تا بتواند ساعت های متعددی کاربران را سرگرم کند. از طرفی کنار اچ دی رنگارنگ نیز از دیگر مواردی است که باعث جلب توجه کاربران خواهد شد. اگر از علاقه مندان به بازی های سبک پازلی هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه Roofbot را از دست ندهید!