چک کردن روت بودن گوشی با Root Check

نسخه کرک شده و فول آنلاک و پرمیوم با تمام قابلیت ها

حتما متوجه شده اید که برای نصب کردن برخی از برنامه ها بر روی گوشی نیازمند روت کردن گوشی هستید. اما برای کاربرانی که مبتدی هستند؛ چگونه می خواهید بفهمید که گوشی شما روت شده است یا خیر؟

Root-Check

 

برای این که بتوانید بفهمید که گوشی اندروید شما روت شده است یا خیر، می توانید از Root Check استفاده کنید. این نرم افزار که به صورت کامل رایگان عرضه شده است به کاربران این امکان را خواهد داد تا از روت بودن یا نبودن گوشی خود مطلع باشند. البته تنها کاربرد Root Check اطلاع از روت بودن گوشی نمی باشد، بلکه این نرم افزار اطلاعات کاملی نیز در مورد روت و فواید آن و دلیل استفاده از روت و … را در اختیار کاربران قرار می دهد و شما را به مسیر درست راهنمایی خواهد کرد. آموزش هایی دیگر نیز در این نرم افزار وجود دارد که می تواند اطلاعات شما را در مورد روت و به صورت کلی “اندروید” افزایش دهد.

Root Check دارای طراحی متریال بسیار جذاب و زیبایی می باشد. محیط برنامه نیز در عین حال بسیار ساده طراحی شده است. با باز کردن برنامه اگر شاهد گوشی شما روت شده باشد، شاهد وجود تیک و نوشته “ROOTED” خواهید بود.

 

توجه: این نرم افزار برای روت کردن گوشی نمی باشد و تنها به کاربران نشان خواهد داد که گوشی آنها روت شده است یا خیر!


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

bpnew1
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام