برنامه پاکسازی و افزایش سرعت گوشی Root Cleaner

یکی از مشکلاتی که معمولا کاربران بعد از کار کردن با گوشی خود شاهد آن خواهند بود، کاهش سرعت گوشی می باشد. در مواردی ویروسی شدن گوشی می تواند از دلایلی باشد که باعث کاهش سرعت گوشی می شود. اما دلایل دیگری مانند انباشته شدن فایل های زائد و بدون استفاده، جای ماندن کش برنامه ها و بازی ها، ساخته شدن پوشه و فایل های اضافی و … نیز می تواند در کاهش سرعت گوشی همراه دخیل باشد.

Root-Cleaner

ویژگی ها:

  • پاکسازی سریع بخش های اصلی گوشی که سبب افزایش سرعت آن خواهد شد
  • امکان پاکسازی کامل شامل بهینه سازی باتری، پاک کردن کش، پوشه های اضافی، فایل های بدون استفاده و …
  • مدیریت برنامه های داخلی گوشی و امکان حذف کردن برنامه های نصب شده
  • نمایش اطلاعات مربوط به سخت افزار گوشی همراه شامل رم، حافظه گوشی، کش، دیتا و سیستم
  • دارای ویجت اختصاصی جهت استفاده در صفحه اصلی گوشی و دسترسی راحت و آسان
  • پشتیبانی از چندین زبان مختلف

 در چنین شرایطی معمولا کاربران به دنبال روشی برای افزایش سرعت گوشی همراه خود هستند. یکی از ساده ترین و در عین حال بهترین راه برای مقابله با این مشکل استفاده از برنامه های بهینه سازی گوشی می باشد.

این بار در سایت ApkTops یکی از بهترین نرم افزارهای بهینه سازی گوشی با نام Root Cleaner را اماده کرده ایم که می توانید آن را بر روی گوشی روت شده خود نصب کنید. این نرم افزار قادر است تا با پاک کردن فایل های زائد و بدون استفاده در گوشی، گوشی شما را از شر فایل های بی استفاده ای که سبب اشغال فضای رم گوشی و کاهش آن شده اند، خلاص کند.

علاوه بر بهینه سازی و افزایش سرعت گوشی راهکارهایی نیز جهت افزایش عمر باتری گوشی در برنامه Root Cleaner گنجانده شده است که اگر از آنها استفاده کنید می توانید مدت زمان بیشتری از باتری گوشی خود استفاده کنید. این نرم افزار دارای ویجتی اختصاصی می باشد که می توانید آن را بر روی صفحه اصلی گوشی تان قرار دهید و تنها با یک بار کلیک کردن بر روی آن بهینه سازی گوشی اندرویدی خود را انجام دهید و با سرعت بیشتری از آن استفاده کنید.

توجه: نرم افزار Root Cleaner تنها بر روی گوشی های روت شده نصب می شود.