برنامه بهینه سازی و افزایش سرعت گوشی Root Task Manager

کسب امتیاز 4.6 در گوگل پلی

کاهش سرعت گوشی یکی از مواردی است که همیشه بعد از استفاده از گوشی برای هر کاربری رخ می دهد. به طور طبیعی بعد از مدتی که از گوشی همراه خود استفاده می کنید، آن سرعت اولیه را ندارد و همین موضوع باعث می شود تا کاربران دیگر آن رضایت اولیه را از گوشی شان نداشته باشند. در چنین شرایطی است که برنامه های بهینه ساز به کمک کاربران آمده و به آنها امکان بهینه سازی دستگاه را می دهد. Root Task Manager یکی از همین نرم افزارهای بهینه ساز گوشی می باشد که با دارا بودن قابلیت هایی بی نظیر امکان بهینه سازی گوشی را فراهم می کند.

Root-Task-Manager

ویژگی ها:

تقویت کننده:

  • این بخش می تواند برای تجربه ای بهتر در انجام بازی مورد استفاده قرار گیرد. حتما مشاهده کرده اید که با انجام بازیهای حجیم و به دلیل این که سخت افزار گوشی تان ضعیف بوده است، بازی گیر کرده است. با استفاده از این نرم افزار می توانید تا حدود بسیار زیادی این مورد را حل کند. قابلیت جلوگیری از بروز هرگونه لگ نیز توسط این نرم افزار امکان پذیر است.
  • قابلیت تعیین کردن اولویت بالاتر به هر برنامه یا بازی به شما این امکان را می دهد تا برای اجرا شدن و مقدار مصرف انها از سخت افزار گوشی را تعیین کنید.

ذخیره کننده باتری:

  • برای کسانی که مشکل استفاده بیش از حد از باتری را دارند، این نرم افزار امکان بهینه سازی باتری را نیز فراهم می کند. این اپلیکیشن با استفاده از قابلیت hibernation امکان بهینه سازی و استفاده بهتر از باتری را فراهم خواهد کرد.

پاکسازی RAM:

  • یکی از اصلی ترین سخت افزارهای گوشی که تاثیر مستقیمی بر روی سرعت پردازش برنامه ها و بازی ها دارد، RAM گوشی می باشد. این نرم افزار قابلیت مدیریت و بهینه سازی کاملی بر روی RAM را دارد. این اپلیکیشن قادر است تا بهینه سازی رم گوشی امکان بهینه سازی آن را فراهم می کند.

حذف کننده برنامه:

  • این نرم افزار همچنین دارای قسمتی می باشد که با استفاده از آن می توانید مدیریت کاملی بر روی برنامه های نصب شده در گوشی داشته باشید. با استفاده از این قسمت می توانید به سادگی برنامه ی نصب شده در گوشی را به صورت کامل پاک کنید.

مدیریت برنامه ها:

  • با استفاده از Root Task Manager این امکان را خواهید داشت تا برنامه های ناخواسته را غیر فعال کنید. همانطور که می دانید غیر فعال شدن این برنامه ها که به طور ناخواسته اجرا شده اند تاثیر بسیار زیادی در افزایش سرعت گوشی دارد.