بازی اعتیاد اور و جذاب Royal Revolt 2

بیش از 10,000,000 نصب فعال در گوگل پلی

گرافیک زیبا به همراه گیم پلی بسیار سرگرم کننده

Royal Revolt 2 یک بازی اکشن و استراتژیک بوده که در ان شما وارد یک جنگ تمام عیار می شوید تا تاج و تخت را نصیب خود کنید. در این بازی شما باید خطوط دفاعی خود را مستحکم ساخته و با دوستان و متحدان خود اتحاد قدرتمندی را تشکیل دهید و از همه مهم تر اژدها های قدرتمندی را در راه خود احضار کنید.

Royal Revolt 2
ویژگی ها بازی Royal Revolt 2 :

  • گرافیک سه بعدی شگفت انگیز و زیبا
  • امکان بازی به صورت چند نفره
  • امکان بازی در قالب سبک تاور دیفنس
  • امکان ساخت قلعه
  • طراحی میدان جنگ
  • گیمپلی اعتیاد اور و بسیارسرگرم کننده

شورش سلطنتی 2 توانسته است با گیمپلی بی نظیر خود برنده جوایز متعددی شود. در این بازی شما قلمرو خود را ساخته و خطوط دفاعی خود را مستحکم می چینید و در نهایت با دوستان خود و یا دیگر بازیکنان سراسر جهان یک اتحاد قدرتمند را تشکیل می دهید. شما باید قلمرو های دوستان و دشمنان خود را کشف کنید و تله های مرگباری را برای دشمنان خود بسیازید تا حملات انها را شکست دهید و نیز قملمرو دشمنانتان را فتح و تسخیر کنید.

یادتان باشد که هر لحظه مردم شما می توانند علیه خود شما شورش کنند, (شورش سلطنتی) پس برای هر سورپرایزی امادگی لازم را داشته باشید. میلیون ها دانلود در سراسر جهان و نیز بررسی ها و نظرات مثبت بازیکنان و منتقدان باعث شده است که بازی شورش سلطنتی 2 به یکی از بهترین بازی های استراتژیک سال 2014 تبدیل شود. این بازی واقعا زیبا طراحی شده است!


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download
bpnew1

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام