بازی پازلی فکری روبک Rubek

با گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده

نسخه غیر رسمی بازی (Unreleased)

Rubek بازی جدید و جذاب در سبک فکری پازلی است که در آن به واقع ذهنتان به چالش کشیده خواهد شد و در هر مرحله از بازی باید بتوانید با یافتن بهترین راه حل، بازی را انجام دهید و مرحله را پشت سر بگذارید.

rubek

ویژگی ها:

  • پازل هایی برای به چالش کشاندن ذهن
  • زیبایی کوچک اما منحصر به فرد بازی
  • بیش از 70 مرحله جذاب و سرگرم کننده
  • دارای لیدربورد برای نمایش امتیازات
  • گزینه های انتخابی برای کور رنگی
  • با گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده

 

Rubek را می توان بازی رنگ ها دانست. در این بازی کنترل یک شکل مکعب را در دست خواهید داشت که در آن مکعب را بر روی ساختمانی بلند حرکت خواهید داد. بر روی این ساختمان اما شاهد حضور رنگ هایی خواهید بود. از طرفی بر روی ساختمان قسمت هایی رنگی دیگر نیز وجود دارد که کوچکتر هستند. هنگامی که مکعب را بر روی این قسمت های رنگی کوچکتر قرار میگرند رنگ آن سمت از مکعب به همان رنگ روی ساختمان تغییر خواهد کرد. در جلوتر مسیر شما نیز شاهد رنگی مشابه خواهید بود.

حال وظیفه شما قرار دادن ضلع رنگ شده بر روی رنگ موجود بر روی ساختمان است تا راه برایتان باز شود. در برخی از مراحل باید به قدری شکل مکعب را حرکت دهید تا ضلع رنگ شده آن مماس با رنگ بزرگ روی ساختمان در بیارد تا اجازه قرار گرفتن بر روی آن را داشته باشید. از طرفی در برخی از مراحل این کار باعث ایجاد مسیری خواهد شد که چالشی جدید برایتان ساخته می شود. همین مسئله بر زیبایی بازی افزوده است تا شاهد یکی از بهترین سبک بازی های پازلی باشید. بیش از 70 مرحله بسیار هیجان انگیز و جذاب در Rubek تدارک دیده شده است که همه ی آنها با ذهن و تمرکز شما بازی خواهند کرد!

روبک با گرافیک اچ دی خیره کننده و بسیار عالی طراحی شده است. گیم پلی متفاوت و منحصر به فرد بازی نیز می تواند به خوبی کاربر را در پای خود میخکوب کند. صداگذاری بسیار عالی و بی نقص بازی نیز از دیگر ویژگی های Rubek به حساب می آید. به احتمال زیاد همین 3 فاکتور کافی خواهد بود تا به شما پیشنهاد دهیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید!