بازی ترسناک Run From Dusk Till Dawn

ست گکو به همراه برادر کوچکتر خودش دست به دزدی از بانکی بزرگ در تگزاس می زنند که در جریان همین سرقت مسلحانه چندین نفر نیز کشته می شوند. از همین رو آنها تلاش می کنند تا با خارج شدن از مرز به مکزیک بروند و خودشان را به این طریق مخفی نمایند. آنها اقدام به گروگان گیر یک کشیش و دو فرزندش می کنند تا بتوانند به وسیله آنها از مرز تگزاس خارج شده و به مکزیک وارد شوند. غروب همان روز پس از آن که از مرز عبور می کنند، به یک کلوب میرسند. شب هنگام متوجه می شوند که افراد درون کلوب خون آشام هستند و هم اکنون دو برادر باید برای تلاش جان خود تلاش کنند.

run-from-dusk-till-dawn

ویژگی ها:

  • جمع آوری کردن سکه های درون مسیر
  • عبور از مانع های طراحی شده در مسیر
  • طراحی شده با سبک رانر (دویدن)
  • کشتن زامبی ها با استفاده از اسلحه های مختلف
  • انتخاب روش های مختلف برای عبور از مانع ها
  • انتخاب کردن کاراکتر دلخواه از میان کاراکترهای موجود
  • استفاده از سلاح های مختلف در طی بازی

 

Run From Dusk Till Dawn با اقتباس از فیلمی به همین نام در سال 1996 طراحی شده است که در آن باید با موجودات ماورالطبیعی و خون آشام به جنگ بپردازید و بتوانید با کشتن آنها جان خود را نجات دهید. این بازی که با سبک اکشن طراحی و عرضه شده است به صورت Runner انجام می شود که در آن کنترل شخص در حال دویدن را به عهده خواهید داشت.

در مسیر دویدن خود باید بتوانید از مانع ها دوری کنید و مراقب باشید که با آنها برخوردی نداشته باشید. همچنین تا می توانید سعی کنید سکه های درون مسیر را جمع آوری کنید تا امتیازات بیشتری را به دست بیاورید. در مسیری که حرکت می کنید شاهد جعبه هایی نیز خواهید بود که در آنها سلاح ها پنهان شده اند. می توانید با استفاده از این سلاح ها به سمت زامبی ها شلیک کرده و آنها را از بین ببرید. سلاح های متفاوتی در این بازی برای کاربران در نظر گرفته شده است که البته مهمات آنها محدود بوده و باید پیوسته به دنبال یافتن سلاح های دیگر و مهمات آنها باشید.

در این بازی اندروید بر خلاف فیلم اصلی که تنها دو کاراکتر نقش اصلی را ایفا می کردند، می توانید از میان چندین کاراکتر مختلف، کاراکتر دلخواه را برای انجام بازی انتخاب کنید و با استفاده از همان کاراکتر بازی را پیش ببرید. هریک از کاراکترهای بازی دارای قابلیت های منحصر به فرد خود می باشند که در طی بازی با آنها آشنا خواهید شد.